Sony Vegas Pro 13 Render Sonrası Videoyu Bozma Sorunu

Rinvopa

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar, benim ve birçok arkadaşımın üstesinden gelemediğimiz bir problemle karşı karşıyayız. Direkt konuya gireceğim, Dota 2 ve Knight Online oynuyoruz. Nvidia'nın Shadow Play programı ile h.264 kullanarak 1080p HD çözünürlükte 60 Fps hızda, 50 Mbps aktarım hızında video kaydediyorum. Kaydettiğim Dota 2 ve Knight Online videolarını Sony Vegas Pro 13 kullanarak editliyorum. Daha sonra renderladıktan sonra Youtube'a upload ediyorum. Videolarda bir bozulma oluyor, yazılar net okunmuyor, pixeller çok düşüyor, ağaçlar 1080p'de 480p izlenimi veriyor. Aynı şekilde arkadaşımda Fraps'ın orijinal sürümünü kullanarak 60 Fps hızında video kaydediyor. Bahsettiğim aynı sorunları o ve birçok arkadaşım yaşıyor. Denediğimiz render ayarları sırasıyla ;

1. Windows Media Video V11 (*.wmw)
- 8 Mbps HD 1080p - 30p Video

2.Video For Windows(*.avi)
-NTSC DV

3-Sony AVC/MVC (*,mp4,m2ts;*.avc)
-İnternet 1920x1080 - 30p

4-Main Concept AVC/AAC (*.mp4;avc)
-İnternet HD 1080p

Sorun: Kaydettiğimiz videoyu aynı kalitede youtube'a yüklemek.

Daha açıklayıcı olması için 4.Render ayarlarım ile kısa bir video çektim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam aynı sorun bende de var. Sorun şu : Biz ShadowPlay kullanırken 60 fps seçiyoruz. Ama render alcakken video 120 fps olarak görünüyor. Sony Vegas Pro ile anca 60 fps render yapıldığı için bozulmalar oluyor. @RecepBaltaşk hocam bir yardımcı olur musun bize?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı