Sony Vegas siyah şeritler

RoseR

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar;
Sony Vegas Pro 13 kullanıyorum videoyu editlerken ön izleme panelinde ve renderdan sonra videonun sağ sol alt üst bölgelerinde siyah şeritler var. Bunun çözümü için videolar izledim fakat işe yaramadı. Hepsi aynı çözümü sunuyor. Switches - maintain aspect ratio bu işe yaramıyor yardımcı olursanız sevinirim.

sony.JPG

Bunu ne için kullanıyorsun? Eğer basit şeyler içinse sana daha lite daha az karışık daha basit daha güzel programlar önerebilirim.

Bunu ne için kullanıyorsun? Eğer basit şeyler içinse sana daha lite daha az karışık daha basit daha güzel programlar önerebilirim.
Evet şuanlık basit işlerle uğraşıyorum varsa kolay kullanışlı bir program önerebilirseniz iyi olur

Güncel sürümü dene derim ama eski bir bilgisayar kullanıyorsun gibi, Aero açık.
Aynen biraz eski o yüzden eski sürüm kullanıyorum

Son düzenleme:
Evet şuanlık basit işlerle uğraşıyorum varsa kolay kullanışlı bir program önerebilirseniz iyi olur

Aynen biraz eski o yüzden eski sürüm kullanıyorum
Movavi Video Editor Plus 2021
Çok işlevsel bir programdır ama kesinlikle full sürüm edinilmelidir. Ben şimdi nasıl olduğunu söylersem herhalde ban yerim anladınız siz :D Deneme sürümüne yanaşmayın bile videonun ortasına kocaman filigran koyuyor.

Movavi Video Editor Plus 2021
Çok işlevsel bir programdır ama kesinlikle full sürüm edinilmelidir. Ben şimdi nasıl olduğunu söylersem herhalde ban yerim anladınız siz :D Deneme sürümüne yanaşmayın bile videonun ortasına kocaman filigran koyuyor.
Teşekkürler hemen indirip deneyeceğim.

Merhabalar. Bunun için "Pan/Crop" kısmına girip klipi manüel olarak "genişletmeniz" gerekecek. Fakat, bunu yaptığınız zaman video "yürüyen geniş Putin" videolarındaki gibi olabilir...

Yeni konular

Geri
Yukarı