Sony WF-XM4 vs Soundcore Liberty 3 Pro

sinancaglar

Kilopat
Başlıktaki kulaklıkları biraz araştırdım ve kararsız kaldım normalde bu kadar para vermem ama artık kablolu kulaklıklardan bıktım. Ve iyi bir kulaklık alıp ömürlük olmasını yani bozulana kadar kullanmak istiyorum. Eğer kulaklıktan anlayan arkadaşlar varsa hangisi her yönü ile daha iyidir? Soundcore Liberty 3 Pro yeni çıktı ve fiyat-performans olarak hatta performansı fiyatını bile aştığını iddia eden YT kullanıcıları var. Diğer yanda Sony yenilediği kulaklıkları herkesin üstün performans olarak gösterdiği ANC ile sektörde liderliğini sürdürüyor ama ses kalitesi ne kadar iyidir bilmiyorum. Ben özellikle ses kalitesini daha çok istediğim için Soundcore Liberty 3 Pro biraz daha bana cazip geliyor. Sizin düşünceleriniz nedir? Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, Soundcore liberty 3 Pro videolarını izledin ve araştırdın mı? Yoksa her iki kulaklığı da denediğin için mi söylüyorsun bunu açıklarsan sevinirim.

Gerçekten de parasını hak ediyor mu?
Ben hak ettiğini düşünüyorum, bütçenizi çok fazla zorlamak istemiyorsanız eğer WF-1000XM3'e de bakabilirsiniz.
Fakat sizin yerinizde olsam gözüm kapalı XM4 alırdım.
Not: Airpods Pro'da bakabilirsiniz.

Sony WF-1000XM3 kullanıyorum hocam, gayet memnunum.
XM4 modelini seçmenizi öneririm.
Hocam ses kalitesi Xm4 için kötü diyorlar. (Yurt dışındakiler) Kalite nasıl? Memnun musunuz? Ben XM4 almayı düşünüyorum ama kararsızım. Ses kalitesi diğer modellerden daha mı kötü gelecek diye şüpheleniyorum. Mesela Soundcore Liberty 3 pro veya Jabra Elite 7 Pro'dan kötü müdür?

Hocam ses kalitesi Xm4 için kötü diyorlar. (Yurt dışındakiler) Kalite nasıl? Memnun musunuz? Ben XM4 almayı düşünüyorum ama kararsızım. Ses kalitesi diğer modellerden daha mı kötü gelecek diye şüpheleniyorum. Mesela Soundcore Liberty 3 pro veya Jabra Elite 7 Pro'dan kötü müdür?
Burada bir karşılaştırma mevcut.

Burada bir karşılaştırma mevcut.
Açıkçası şuan Sony XM4 tercihim gibi duruyor. Size de özellikle sormak isterim sony kullanıcısı olarak ben daha önce kullanmadım. XM3 için siz memnun musunuz, ses kalitesi olarak. Birde tek kulak kullanınca bir taraf çalışmayabiliyormuş. Böyle bir durumla karşılaştınız mı? O modelde yoksa XM4'de zaten yoktur diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim

Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.
Yaklaşık 3 yıldır kullandığım için ara ara kopmalar, batarya ölümü gibi şeyler yaşıyotum. O yüzden Airpods 3. nesil aldım.
XM4 sizin isteklerinizi karşılayacaktır, bir şüpheniz olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı