Elektronik Sony WH-1000XM5 Gürültü Engelleyicili Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - 7.431 TL

Kaliteli ses duymamış biri bu tarz kulaklıklara hep sallar zaten. Bu daha giriş seviyesi bile denebilir fakat siz bundan müzik dinlemeye başlayın sonra konuşalım.
Mantığa bak kulaklik iste portal mi açıyor kulağında,konser alanina mi isinliyor sizi.

Bir nevi evet. Deneyimlemeden ön yargı ile yaklaşma lütfen.

Şahsen katılmıyorum. Hadi başka ses yok diyelim sadece müziği duyuyorsunuz. Yine de 7500TL mantıksız geliyor. Benim uçmamı sağlamadıkça 7500TL bir kulaklığa verilmez. İstediği kadar ses geçirmesin. Kalitenin de bir sınırı var ve 7500TL verilmez.

Şahsen katılmıyorum. Hadi başka ses yok diyelim sadece müziği duyuyorsunuz. Yine de 7500TL mantıksız geliyor. Benim uçmamı sağlamadıkça 7500TL bir kulaklığa verilmez. İstediği kadar ses geçirmesin. Kalitenin de bir sınırı var ve 7500TL verilmez.
Ya 7k vereceğime bir sürü konsere gider canli dinlerim hem de muhtemel sevgilinizle tanismaniz cabasi😅

7500TL gayet normal bir fiyat kaliteli bir kulaklık için. Bang Olufsen'in bazı modelleri 18k dan başlıyor. Her marka herkese hitap etmek zorunda değil bunu anlarım. Fakat hitap etmiyor diye de "gereksiz" statüsüne düşmemeli. Maalesef kalite yıllardır lüks bizim insanlarımız için.

Bugün böyle 3-4 tane indirim konusuna girdim, hepsi de pahalı ürünlerdi ama indirimleri iyiydi. Türk insanları kaliteden o kadar uzaklaşmış ki indirim olmasına rağmen bu fiyata alınır mı? Yok bu eşyaya bu kadar verilir mi? Her konuya böyle mesaj gelmiş. Bunlar pahalı değil ki, öncelikle bunlar asgari ücret alanlar için üretilmiyor. Belli bir kesim için üretiliyor. Onlar da aldığına göre alınmaz diye bir şey yok. Sen zaten aylık 5500 alıyorsan tabii verilmez 7400. Ama alınmaz demek çok saçma. Kalite isteyen insan var. Zaten 7400'ü büyük bir para sanmayın altı üstü 417,52 dolar.

Geri
Yukarı