Sony WH-XB900N vs Jabra Elite 85H

Nimbus 4K

Hectopat
Sizce hangisini almalı veya bu fiyata başka bir ürünü mü almalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
85h birçok açıdan daha iyi. Yurtdışı forumlarda xb900n'nin ses doğruluğu sıkıntılı olarak değerlendiriliyor. Jabra ses, batarya ve NC performansında daha iyi. Xb900n'nin tek avantajı kodeklerde (ldac vs) Ben de ikisi arasında kalıp 85h'yi tercih ettim.

85h birçok açıdan daha iyi. Yurt dışı forumlarda XB900N'nin ses doğruluğu sıkıntılı olarak değerlendiriliyor. Jabra ses, batarya ve nc performansında daha iyi. XB900N'nin tek avantajı kodeklerde (LDAC vs) ben de ikisi arasında kalıp 85H'yi tercih ettim.

Ben de o modeli almayı düşünüyorum genel olarak memnun musunuz? Özellikle müzik olarak.

85h birçok açıdan daha iyi. Yurt dışı forumlarda XB900N'nin ses doğruluğu sıkıntılı olarak değerlendiriliyor. Jabra ses, batarya ve NC performansında daha iyi. XB900N'nin tek avantajı kodeklerde (LDAC vs) Ben de ikisi arasında kalıp 85H'yi tercih ettim.

Ben de tam olarak bu ikilemde kalmıştım. Özellikle birkaç haftadır Jabra'nın bu modeli belirli sitelerde 1200 civarında fiyatlarda satılıyor. Yaklaşık 140 dolar gibi bir sayıya tekabül ettiği için çok uygun olduğunu düşündüğüm için de ben de bu modeli almak istiyorum. Genelde çıkış fiyatı ($250-$300) yüzünden zamanında high-end kulaklıklar (Sony WHM1000XM3, Sony WHM1000XM4, Bose'nin çeşitli modelleri) ile karşılaştırılmıştı bu model ancak bu indirimli fiyat bandında ($130-$140) fazla iyi olduğunu düşünüyorum. Eğer aldıysanız deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı