Sony Xperia XZ Premium vs iPhone 7 Plus

@BERWAR Hocam bir kaç hafta içerisinde telefon alacam 2000-2500 TL arası hangi telefon önerirsin. Yeni çıkacak telefon varsa bekleyebilirim. SD 820 modelli telefon düşündüm ısınıyor diyorlar. NOT:Alacağım ilk telefon olacak şu ana kadar annemle beraber NOTE 3 kullandım.

3 yıl oldu. :D Dediğim gibi telefon tam olarak bana ait değil. %20 ben %80 annem kullanıyor benim bütçemde maksimum 2500 TL.

@Silinen üye NOTE 3 döneminin efsane telefonuydu, iyi dayanmış. Yeni alacağın amiral gemisiyle modellerle çok daha uzun süre telefon kullanma deneyimin olur. Yaza kadar beklersen daha iyi olur bence. Sabırsan da şimdiki üst seviye amiral gemisi model tavsiyesinde bulunabilirim. S8 modelleri, G6, Huawei P10-P10 Plus modelleri bekleyebilirsen bekle derim.

Yeni gelecek telefonların hiçbiri 2500 TL civarı olmayacak. Olursa anında al. S8 fiyatının 4000 TL S8 Plus modelini de 4400 TL civarı bir şey bekliyorum. Fiyatlar çok artacak. Telefonlar çıktıktan sonra gene onların fiyatlarının düşmesini bekleyeceksin. Yani daha bekleyeceksin. Eğer şimdi istiyorsan HTC 10, XZ, Moto Z, ZTE Axon 7 modellerini öneririm.

XZ gayet alınabilir bir model. ZTE Axon 7, Samsung Galaxy S7, Huawei Mate 9 bakmanda yarar görüyorum.

Bu arada yakında bende tekrardan açacağım telefon konusu. Az kaldı baya. 2 hafta sonra alınacak sanırım. 1 aya kalmaz. O zaman da bekliyorum sizleri. Belki zibilyon kere açtım fakat bütçem tam belli olacak. Ona göre bir öneri sunabilirsiniz...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı