Sony Xperia Z Technopat İncelemesinde Neler Öğrenmek İstersiniz?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Sony'nin yeni amiral gemisi cep telefonu Sony Xperia Z ofisimize az önce ulaştı, incelemede neler öğrenmek istersiniz? Suya sokmanın yanında tutup da çaya batıralım mı mesela :)

sony-xperia-z-fotograf-technopat.jpg

Açık havada video testleri yapıp, videonun ortalarında yayınlayabilirsiniz telefonla çektiğiniz videoyu. ;)

Geçen gün arkadaşla telefonda konuşmuştum, ismini veremeyeceğim bir forum Samsung S3'ün kamerasıyla Xperia Z'nin 2 çekimini koymuş ve S3'ün kamerası daha iyi diyordu. Ben açıkçası inanmadım ancak sizden ricam bir veya iki fotoğraf çekerseniz, kamerasının kalitesine de bakmış oluruz.

Arka kapağın yapısı nedir. Koruyucu almamız gerekir mi? Yoksa S teki gibi zor çizilen ama kullandıkça yumuşayan bir kapağa mı sahip.

En çok eleştirilen kısmına göz atılması iyi olur. Demek istediğim Adreno 320 grafik işlemcisinin telefona yetersiz kalması gta , batman , spiderman gibi oyunlarda kare atladığı söyleniyor , bunların incelenmesi iyi olur.

Ben ekran parlaklığına takıldım açıkçası. Diğer telefonların (s3, one x+ vb.) yanında ekran parlaklığı oldukça kötü duruyor. Bu dikkat edilmesi geren bir nokta bence.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı