Sony Xperia Z1 Compact almaya karar verdim

Atak

Hectopat
Katılım
13 Mart 2014
Mesajlar
64
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
8
Arkadaşlar uzun süren araştırmalarım sonucunda en sonunda Sony Xperia Z1 Compact almaya karar verdim. Aramızda bu telefonu kullanan arkadaşlar var mı? Bu telefon hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.:matrix:
 

A

Azyer_Cokisyapar

Ziyaretçi
Ben bu telefonu kullanmıyorum ama pilot bir arkadaşım bunu kullanıyor. İtalya'dan almış beyazını. İnceleme fırsatı buldum. Genel olarak iyi, maşallahı var hızlı baya. Ram ve işlemci açısından benim eski bilgisayarımdan daha hızlı diyebilirim. Kapakları zamanla gevşeyip elimde kalacakmış gibi. Manyetik şarj aleti alarak kapak açıp kapamaktan kurtulabilirsiniz, yinede 3 adet kapak olması hoş değil. Kamerası bana biraz şişirme gibi geldi. Mini falan denmiş ama iphone 5s ile aynı boyutlarda, hatta biraz daha büyük. Bu mantıkla bütün iphoneler minidir.
 
KS
Atak

Atak

Hectopat
Katılım
13 Mart 2014
Mesajlar
64
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
8
Evet telefon gerçekten güzel görünüyor, yani piyasada fazla kullanılmayan bir telefon sanırım, kafamda tereddütlerim oluştu böyle olduğu için, ama baya bir araştırma yaptım sonuçta bunu almaya karar verdim, görünüş olarakta gayet yakışıklı telefon.
 Yukarı