Sony Xperia Z1 mi? Z2 mi? Z3 mü?

hüsoo1996

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon almaya karar verdim önce Z1 almaya karar verdim. Sonra eğilme sorunu gibi konular açılmıs. Birde Xperia Z1 üretimi durmuş Z2 düşündü. Ama bazı kronik sorunları varmış. Z3 ünde Z2'den pek farkını göremedim. Depolama alanı ve 1 tık işlemci saat hızı farkı dışında şuanda fiyatta göz önünde bulundurulursa alınacak en iyi en sorunsuz modeli hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony telefonların çoğunda almaya değecek bir fark yok. Z1 alsanız da Z2 veya Z3'ün yokluğunu hissetmezsiniz. Ama güncel bir telefon isterseniz Z3 tabi ki.

Bu tür sorular dünyanın en saçma sorusu. Z3 varken Z1 alınır mı kardeşim :) Adı üzerinde üst model..

Almış iken Z3 al. Diğer modeller biraz eskide kaldı.
Haklısında bir telefona 2000 tl üzeri vermek istemiyorum helede bu telefon sony ise kalite anlaminda demiyorum sony 6 ayda 1 model çıkarıyor z4 gelir tahminimce 4 5 ay sonra bir anlamı kalmayacak z2 bana daha mantıklı geldi z3 ile arasında depolama alanı ve 2.3 ten 2.5 saat hızı farkı var

1400 TL gibi bir telefon almayı düşünüyorsanız. LG G3 32 GB 3 GB Ramli modeli, Xperia Z2, yada 16 Haziran tarihinde tanıtımı yapılacak Asus Zenfone ZE551ML 4GB Ramli modeli düşünebilirsiniz

Benim için kasa saglamlığı çok önemli lg malesef düşünmüyorum onun icin kasası plastik note 4 te plastik kasa sanırım ve fiyatıda 2300 lira civarında bu paralar bir telefon için bence fazla :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı