Sony Xperia Z2 4G sorunu (D6502)

Berke B.

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum Sony Xperia Z2 (D6502) vodafone'un internet sitesi aracılığı ile kontrolümde telefonunuz ve sim kartınız uyumlu diyor ama ayar kısmında aşağıdaki gibi oluyor. LTE çıkmıyor ne yapabiliriz? Şimdiden teşekkürler.
Screenshot_2016-04-01-20-30-32.png

@Ali Güngör @Recep Baltaş

Bu konuya bakan birisi yokmu?

@Asım Demir

Z2'nin D6502 modelinde değil de D6503 modelinde 4G var diye biliyorum. Bende D6503 var LTE seçilebiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu nereden aldın ?

Aynı hata bende de var.
Yaklaşık 1 yıl önce www.kliksa.com den 1ad Sony Z2 çep telefonu aldım. Normalde bu telefonlar 4g yada 4.5g uyumlu ama benim telefon uyumsuz çıktı. Müşteri temsilcisini aradım bunun için bir şey yapamıyoruz ithalatçı firma falan filan dedi isterseniz yasal yollara başvurun dediler. Bunun anlamı size telefon sattık ama birazda kazıkladık güle güle öpüldünüz...Yazıklar olsun bunu yapan KlikSa başkası değil. Nerede müşteri memnuniyeti! Hava civa! Hala 3. Dünya ülkesiyiz.

Bu konuda ne yapabiliriz?

Yapıcağınız şey telefonunun garanti kağıdında ithalatçı firma yazar örneğin bende Kavsal Bilişim Sistemleri A.Ş. yazıyor bu firmaya göndererek halledebilirsiniz.Bende aldığım yere gidip halletmeyi deneyeceğim halledemezsem Kavsal Bilişimi arayıp çözmeyi deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı