Sony Xperia z2 vs LG g3 hangisini almalıyım?

zaza_yk

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar.
Kendime telefon almayı düşünüyorum. Bu iki marka arasında kararsızım.
Sony Z2 modelinin pasaport kayıtlısı 1150 TL'ye sıfır hiç kullanılmamış. LG G3 ise garantili bir hafta kullanılmış 1550 liraya buldum.
Sizce hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle kullanıcısı olarak Xperia Z2. Gün içinde oyun, internet ve dizi izlemek gibi onlarca eylemde bulunuyorum ve telefonun şarjı gün sonunda %37-40 civarında oluyor. Isınma problemi de son gelen 314 sistem güncellemesiyle düzeltildi. G3'te pil konusuna gelecek olursak; 2K ekran Z2'den 200 mAh daha düşük olan 3000 mAh'lık bataryayı su gibi içiyor oyunlarda da ekran çözünürlüğünden dolayı kalite düşüyor.

Kesinlikle kullanıcısı olarak Xperia Z2. Gün içinde oyun, internet ve dizi izlemek gibi onlarca eylemde bulunuyorum ve telefonun şarjı gün sonunda %37-40 civarında oluyor. Isınma problemi de son gelen 314 sistem güncellemesiyle düzeltildi. G3'te pil konusuna gelecek olursak; 2K ekran Z2'den 200 mAh daha düşük olan 3000 mAh'lık bataryayı su gibi içiyor oyunlarda da ekran çözünürlüğünden dolayı kalite düşüyor.
200 mAh o kadar büyük bir fark değil bence. Ekran kalitesi LG de daha iyi . Fakat fiyat konusuna biraz takıldım. Z2'nin gelişi 1000 tl 150 lira da verip açtırmam gerekiyor. Kararsızım halâ..

Cihazların ikiside seni yarı yolda bırakmaz. Bataryanın uzun süre dayanması, suya karşı dayanıklı olması senin için daha önemliyse Z2'ye yüksek çözünürlük senin için daha önemliyse G3'e yönelebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı