Sony Xperia Z2 Zil Sesi Sorunu

Psycho

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selamlar iyi günler, akşamlar. Öncelikle telefonumun güncelleme sonrası böyle olduğunu düşünmekteyim ama pek emin olamamakla beraber yere düşürdükten 2 gün sonra böyle bir sorun olmaya başladı açıklamaya başlıyorum.
Şarkı dinleyebiliyorum ama ayarlardan zil sesi seçmek için girdiğimde, seçtiğim şarkılardan hiçbirinden herhangi bir ses gelmiyor. Başlarda seçtiğim şarkılardan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüştüm ama müzik oynatıcısından seçtiğim şarkıları gayet dinleyebiliyorum. Ne beni aradıklarında bir zil sesi çalıyor ne de başka bir şey sadece titreşim oluyor. Önceden Ses modlarında 3 tane seçenek oluyordu. Sessiz, titreşim birde normal şu anda sessiz diye bir seçenek bulunmuyor. Yardımcı olmanızı dört gözle bekliyorum umarım sorunumu açık bir şekilde anlatabilmişimdir saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var ama ben hala çözüm bulamadım acaba ne yaptınız

Sorunu nasıl çözdünüz
Bilgisayarıma Sony' nin özel programı olan PC Companion' unu indirip kurduktan sonra telefonu bilgisayarıma bağladım. Telefonu onar dedikten sonra yapması gereken işlemleri yaptıktan sonra düzeldi. Eğer sende o da olmazsa telefonunu fabrika ayarlarına döndürebilirsin. Geç cevap verdiğim için üzgünüm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı