Sony Xperia Z5 Premium tamir

berffynr

Decapat
Merhabalar kendi telefonum bozulduğundan bir yakınımdan Sony Xperia Z5 Premium telefonunu ödünç aldım. Telefonun bataryası 3 dakika dayanıyor sadece. Sürekli şarj kablosuyla gezmem gerekiyor evden dışarı cıkaramıyorum telefonu. Bataryasını tamir ettirmek istiyorum ama arka kapağı şu halde;

2923c8b3-bb5b-4a6b-98f8-574cf1bbb1be.jpg

Batarya değiştirirken arka camın da kırılma ihtimali vs var mıdır? Bunu ben güvenli bir şekilde Kocaeli içerisinde nereye yaptırabilirim fikriniz var mı? Emanet olduğundan sağ sol telefoncusuna teslim etmek istemiyorum. Güvenli şekilde tamir nasıl ettirebilirim? Teşekkürler.

Muhtemen kırık olduğu için kapak çıkarken sıkıntı olacaktır. Powerbank taşıyın geçici bir süre.

Kendiniz yapabileceğinize güveniyorsanız yöntemi oldukça basit. Batarya ve arka kapak sipariş edin zaten tamir kiti yanında geliyor.

Muhtemen kırık olduğu için kapak çıkarken sıkıntı olacaktır. Powerbank taşıyın geçici bir süre.
Powerbank tasıyorum ama çantada fark etmeden cikiyor kablosu, en fazla 2-3 dakika dayandığından farkında olmadan kapanıyor kalıyor işim çıktıgında 5 dk bekiyorum açılmasını etmesini gına geldi artık :(
Kendiniz yapabileceğinize güveniyorsanız yöntemi oldukça basit. Batarya ve arka kapak sipariş edin zaten tamir kiti yanında geliyor.
Maalesef el becerim çok zayıf. Direkt bir yerde yaptırmak istiyorum ama nasıl bir yerde yaptırabileceğimi bilmiyorum

Hocam telefoncu fazla para isteyebilir. Önce bir fiyat sorun yüksek gelirse yedek parçayı kendiniz temin edip taktırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı