Sony Xperia Z'nin kasası ne ?

DADEKEKİVEVEYA

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler , arkadaşlar bir arkadaşım xperia z alacakmış bugün telefonu incelemeye gittik telefona ellemeden baktık kasası cam gibi parlıyor bana plastik gibi gelmedi ama camla metal arasında kaldım ilçede oturduğumuz için çok fazla telefon inceleyemiyoruz hele sony'nin telefonlarını hiç bulamıyorum burada teknik özelliklerine baktık fena değil arkadaş kafaya koymuş xperia z alacağım diye kısacası bu telefonun kasası metal mi plastik mi cam mı ?

Xperia Z'nin donanımı eski. Almanızı pek tavsiye etmem. Gövdesi cam bu arada, ama bildiğimiz cam değil, öyle tak diye kırılmaz yani :)

Sony Xperi Z'nin kasası En yüksek kalitede malzemeler kullanılarak özenle üretilmiştir, çevrenizdeki dünyayı yansıtan cam panellere sahip güzel tek parça alüminyum bir çerçeveyle geliyor.

Tavsiyem sony almaması Mert'in söylediği gibi donanımı eskidi ama kasa kalitesi olarak en iyi telefon diyebiliriz. Ben size Lg g2 ye bakın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa olarak en başarılı cihazlardan biri ancak size Z1'i tavsiye ediyorum.Hem donanım olarak yüksek hemde güncelleme desteğini Z'den daha fazla alacak.

Sony Xperia Z kullanıyorum.

Neresi kötüymüş?. Donanım olarak eski demek biraz kötü değil mi hala Xperia Z alanlar varken?

Bulunduğunuz Yer tozluysa bu telefon tam sizin içindir bir de nemli ise.

Denizde arkadaşlarla selfie yaptık hiç sorun çıkarmadı. Tuzlu su bir de akdeniz yani.

Ar Effect gibi güzel eğlenceli uygulamaları var. Gayet hızlı çektiğim fotoğraflar da cabası.

Arka kamerasını deneyin de görün o kadar sağlam çekimleri yapan telefon göremedim.

Sony Bravia 2 engine ile birleşince muhteşem oluyor.

Kasma donma yavaşlama yaşamadım.

Oyun oynadın ısındı mı yıka gitsin. Dışı mı kirlendi yıka kardeşim.

Şans eseri malum kul malı çoğu telefon patlama sorunu yaşıyor derin yaralar açıyor Deride. Bu telefonun dışındaki camın asıl amacı düşmelerde yüksek voltajlarda telefonun ekranı veya pili patlarsa seni korur. Camın ismi anti shatter'dir araştırabilirsin.

Lütfen bilmeden o kötü bu kötü demeyelim. Seni koruyacak olan cihazları tercih et.
8nNodQ.jpg

http://i.hizliresim.com/8nNodQ.jpg
Fotoşop yapmadan böyle bir fotoğraf çektim ve seyir halindeyken arabadaydım yani.

Sony Xperia Z kullanıyorum.

Neresi kötüymüş?. Donanım olarak eski demek biraz kötü değil mi hala Xperia Z alanlar varken?

Bulunduğunuz Yer tozluysa bu telefon tam sizin içindir bir de nemli ise.

Denizde arkadaşlarla selfie yaptık hiç sorun çıkarmadı. Tuzlu su bir de akdeniz yani.

Ar Effect gibi güzel eğlenceli uygulamaları var. Gayet hızlı çektiğim fotoğraflar da cabası.

Arka kamerasını deneyin de görün o kadar sağlam çekimleri yapan telefon göremedim.

Sony Bravia 2 engine ile birleşince muhteşem oluyor.

Kasma donma yavaşlama yaşamadım.

Oyun oynadın ısındı mı yıka gitsin. Dışı mı kirlendi yıka kardeşim.

Şans eseri malum kul malı çoğu telefon patlama sorunu yaşıyor derin yaralar açıyor Deride. Bu telefonun dışındaki camın asıl amacı düşmelerde yüksek voltajlarda telefonun ekranı veya pili patlarsa seni korur. Camın ismi anti shatter'dir araştırabilirsin.

Lütfen bilmeden o kötü bu kötü demeyelim. Seni koruyacak olan cihazları tercih et.
8nNodQ.jpg

http://i.hizliresim.com/8nNodQ.jpg
Fotoşop yapmadan böyle bir fotoğraf çektim ve seyir halindeyken arabadaydım yani.

Telefona kötü diyen oldu mu iyi oku ama donanımı eski kaldığı doğru zaten ben lg g2 görmeden önce xperia z alıcaktım lg g2 gördükten sonra sony hevesim geçti.Yani fiyatları nerden baksanız aynı tabiki de xperia z kötü ve donar demiyorum sonuçta amiral telefon yani aynı parayı veripte xperia'yı 2 ye katlayacak (Performans açısından) bi telefon daha mantıklı geliyor.

Son düzenleme:
Xperia Z alınır donanımı zorlayacak piyasada hiçbir şey yok daha. Z2'de alsan aynı olacak S5'te 5S'te. Kasası sağlam ama çizilmelere karşı korunursa iyi olur. Telefon dayanıklıdır ben kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı