Sony'nin Türkiye pazarından çekileceği iddia ediliyor

indir.png

Az önce de bir konu açılmıştı silinmiş niyeyse ama tekrar yazıyorum.

Ne adamların zararına ne bizim zararımıza bu olur çünkü konsolları zaten 1000/1 kişi alıyor.

Az önce de bir konu açılmıştı silinmiş niyeyse ama tekrar yazıyorum.

Ne adamların zararına ne bizim zararımıza bu olur çünkü konsolları zaten 1000/1 kişi alıyor.

Türkiye pazarı gayet iyi şu an, üstelik duruma sadece konsol olarak bakma oyunlar gayet satın alınıyor, zaten alınmasa 10 oyunda 1 gördüğümüz Türkçe dublajlar veya alt yazılar gelmezdi.

Türkiye pazarı gayet iyi şu an, üstelik duruma sadece konsol olarak bakma oyunlar gayet satın alınıyor, zaten alınmasa 10 oyunda 1 gördüğümüz Türkçe dublajlar veya alt yazılar gelmezdi.

Ben öyle düşünmüyorum şahsen hocam o kadar iyi bir durumda değil bence tabii alan vardır ama yeni oyunlar zaten çok pahalı PS5 desen 16000 TL alabilecek kişi sayısı çok az. PS 4 desem 10000TL tüm çevrene sorsan 1 elim parmağı etmez ülke boyunu toplasan bence maksimum 5 6 milyon kişide vardır.

Ben öyle düşünmüyorum şahsen hocam o kadar iyi bir durumda değil bence tabii alan vardır ama yeni oyunlar zaten çok pahalı PS5 desen 16000 TL alabilecek kişi sayısı çok az. PS 4 desem 10000TL tüm çevrene sorsan 1 elim parmağı etmez ülke boyunu toplasan bence maksimum 5 6 milyon kişide vardır.

5 6 milyon dediğin rakam gayet müthiş bir rakam, alanların içinde Sony servislerini satan alanları da koyarsan gayet iyi bir rakam, yanlış düşünüyorsun.

Üstelik bu tür şirketler "kâr yapamıyoruz biraz daha bekleyelim." demezler, Toshiba'nın bilgisayar sektöründen çekildiği gibi aniden çekilirler, yani kâr ediyorlar ki hâlâ buradalar, bak televizyon ve ses sistemlerinde kâr edemedikleri için sadece optimize etmişler katalogları, yani çıkmamışlar.

Tamam ekonomimiz kötü, başımızdakiler illet ama kötülemek için de bu kadar saçma sapan düşüncelere girmeyin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı