Soru çözmek için yazı tableti alınır mı?

Fheron

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Liseye gidiyorum. İşlem yaparken test kitabının yerini kullanmamak için bir yazı tableti bakmaya başladım. Daha önce bimde vs. görmüştüm fakat almadım. İnternette ise fiyat durumunu bilmiyorum. Xiaomi'nin şu ürünü güzel gibi duruyor.
Maksimum 150 TL'lik bir şey alacağım tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?

Liseye gidiyorum. İşlem yaparken test kitabının yerini kullanmamak için bir yazı tableti bakmaya başladım. Daha önce bimde vs. görmüştüm fakat almadım. İnternette ise fiyat durumunu bilmiyorum. Xiaomi'nin şu ürünü güzel gibi duruyor.
Maksimum 150 TL'lik bir şey alacağım tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?
Sınavda tablete değil kağıda kurşun kalem ile yazacaksınız.

Ben üniversitede okurken masamın üstünü camla kaplatmıştın. Camın altına beyaz örtü koyup
cama tahta kalemi ile yazarak ders çalışıyordum :D Kolaylıkla silinebiliyordu cam üzerindeki yazılar.

Kardeşim PDF olarak verilen kaynakları yazdırmak yerine çizim tableti ile doğrudan PDF üzerinden çalıştı.
Şu an Hacettepe'de. Sanırım işe yarıyor diyebilirim.
Linkteki urun, grafik tablet gibi bilgisayar ile baglanti kuramiyor. Sadece ekrana yazip silme ozelligi var.

Bana kalirsa gereksiz, test kitabindaki bosluklar cogunlukla yeterli miktarda oluyor. Kucukken oynadigimiz miknatisli yazi tahtalarindan farki oldugunu dusunmuyorum, gercekten isinizi gorecegini dusunuyorsaniz alin.

Yeni konular

Geri
Yukarı