[SORU] G3258 ile PC Toplama

cnaksy

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Technopat'ın "Uygun Fiyatlı Oyun Bilgisayarı Topalama Rehberi"n de ki gibi bir sistem toplamayı düşünüyorum. Daha doğrusu pek fazla anlamadığım için bütün parçaları aynı almayı düşünüyorum :). Sizce bu sistem ile GTA 5 ve Far Cry 4 High ve 1080p'de 30FPS yukarı verebilir mi? Size daha iyi görüş sahibi olmanız için 2 adet video koydum :).

dipnot: PC önermeyin, sadece önerilen parçaları alıp, bu oyunları yüksek kalite de oynayabilir miyim diye sizin görüşlerinize ihtiyacım var ve özellikle de @Recep Baltaş :).

GTA 5 - G3258 GTX 750ti
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Far Cry 4 - G3258 GTX 750ti
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2500TL fakat dipnot olarak konu'da belirttim, PC önerisi istemiyorum diye :). Eğer önerecekseniz boşuna yazmayın.

Ara Toplam2.254,28 TL
Toplam KDV405,77 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.660,05 TL
[TBODY] [/TBODY]

Bütçeniz yetmezse RAM'i 4 gb yapabilirsiniz.

Ara Toplam2.254,28 TL
Toplam KDV405,77 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.660,05 TL
[TBODY] [/TBODY]
Bütçeniz yetmezse RAM'i 4 gb yapabilirsiniz.
Öneriniz için teşekkür ederim, fakat OC yapacağım için G3258 istiyorum :).

Hocam bahsettiğiniz işlemci bilgisayarımda hali hazırda kullanılmakta. Önerdiğiniz bütçeye yakın bir bütçede topladım bilgisayarımı.

Öncelikle güç kaynağı uygunsa r9 270 ekran kartını tercih edebilirsiniz, çok bir fiyat farkları yok, ama daha performanslı bir kart, şahsen ben bu ikilemde kalıp 270 aldım.

Anakartımı z97 chipsetli baktım, çünkü bu işlemcinin vadesi dolacak en fazla 2 seneye, destekler yavaş yavaş çekiliyor çünkü. İlerde i5 ya da i7 takmak açısından z97-A Asus anakartı tercih ettim. Umarım bunlar size bir parça yol gösterebilir.

Hocam bahsettiğiniz işlemci bilgisayarımda hali hazırda kullanılmakta. Önerdiğiniz bütçeye yakın bir bütçede topladım bilgisayarımı.

Öncelikle güç kaynağı uygunsa r9 270 ekran kartını tercih edebilirsiniz, çok bir fiyat farkları yok, ama daha performanslı bir kart, şahsen ben bu ikilemde kalıp 270 aldım.

Anakartımı z97 chipsetli baktım, çünkü bu işlemcinin vadesi dolacak en fazla 2 seneye, destekler yavaş yavaş çekiliyor çünkü. İlerde i5 ya da i7 takmak açısından z97-A Asus anakartı tercih ettim. Umarım bunlar size bir parça yol gösterebilir.
Beni 1 sene idare etsin yetiyor şuan için :). İşe yeni başladığım için, seneye i7'li bir sistem toplamayı zaten düşünüyorum :). Benim amacım arkadaşım ile Far Cry 4 ve GTA 5 oynamak için bir sistem toplamak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı