Soruları önemsemeyip ban vermeye çekinmeyen moderatörler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MESs¹¹

Kilopat
Yer
Fransa
İnsanı delirtirsiniz cidden. Yarım bir şekilde konum kilitleniyor. Daha sorum bile bitmemiş, kime sordun da kilitliyorsun konuyu? Rapor üzerinden yarım yamalak devam etmeye çalışıyorum, ona da adam akıllı cevap yok. Yazdığım şeyi aynen yazacağım:

Soru: Uygunsuz videolar nelerdir? Ne gibi videolar paylaşmamalıyız?

Cevap: Küfür içerikli videoları paylaşamazsınız.

Soru: Buna küfürlü şarkılar da dahil o zaman? Çünkü ne hikmetse bolca küfürlü sözü olan rap blogları görüyorum! İngilizce küfür olsa dahil mi? Çünkü ne hikmet ise yine İngilizce küfürlü şarkı paylaşanları görüyorum! Eğer şarkılar dahil değil ise bu küfürlerin ne farkı var? Bu 2 soruya da cevap verirseniz sevinirim.

Cevap:

RaporYasagi.png

Cidden mükemmel bir cevap. İnsanları geçiştirmekten neden hiç sıkılmıyorsunuz anlamıyorum. Zevk mi alıyorsunuz bundan onu da anlamıyorum. Bununla ilgili bir kural maddesi bile yok, ban yiyince biz suçlu oluyoruz. Söyleyin kuralları, ona göre video atayım diye soruyorum, hangi tarz içerikler uygunsuzdur, bana dediğiniz şey, raporlayın, biz bakarız. Yahu kendimi mi raporlayayım? Ben başkası için değil, kendim için soruyorum. Bir soruya cevap veremeyecek kadar meşgul fakat ban atacak kadar müsaitsiniz (!). Artık cidden taşmaya başlıyorum. Ben neden soruma cevap alamayıp bir de üzerine ban yiyorum! Bu konuyu da yarım yamalak bırakıp kilitlerseniz cidden hakkınızda hoş şeyler düşünmem.

Soru: Buna küfürlü şarkılar da dahil o zaman?
Şarkılar, hakaret amaçlı ve aşırı uygunsuz olmadığı sürece uygunsuz yerler içerdiği belirtilerek paylaşılabilir fakat sözlerini açık açık yazamazsınız. Rahatsız olabilecek insanlar olabilir. Bunu da düşünmek zorundasınız.
İngilizce küfür olsa dahil mi?
Dil fark etmiyor. Dünyada olan tüm diller için geçerli kurallar.
Eğer şarkılar dahil değil ise bu küfürlerin ne farkı var?
Sanat oluyor. Hakaret içeren bir videodan oldukça farkı var.
Ben neden soruma cevap alamayıp bir de üzerine ban yiyorum!
Aynı raporu iki kere gönderdiğiniz zaman uyarı alırsınız. Beklemek zorundasınız.

...Rahatsız olabilecek insanlar olabilir. Bunu da düşünmek zorundasınız.
Normal bir video. Sadece içinde bir kısımda a... koyayım kelimesi var? Bunu belirterek yazayım o zaman? Diyeyim ki içinde küfür var bir kısımda. Rahatsız olan açmasın sürprizbozanı? Aynı şeyin mavisi bu dediğiniz.
Sanat oluyor. Hakaret içeren bir videodan oldukça farkı var.
:D
Aynı raporu iki kere gönderdiğiniz zaman uyarı alırsınız.
Dostum sabahtan 13-14'de falan gönderdim raporu? Bu kadar saat ne ile "meşgulsünüz" anlamadım. Basbayağı arada kaynamış işte. Tekrar attığımda neden cevap yazılmadığına dair 3 dakika içinde geri döndünüz? Hadi çekinme açıkla lütfen.
Beklemek zorundasınız.
Hiç kusura bakmayın.

Bunu belirterek yazayım o zaman?
Hakaret içerikli ve düşük kalitede videolar yaygınlaşmamalı. Sanat ile arasında bir fark bulunuyor. Eminiz ki girdiğiniz her konuda cevap olarak küfür içeren bir video görmek istemezsiniz. Müzik videolarını ve filmleri her konuda paylaşamazsınız ama böyle videolar alakasız yerlerde bulunabilir.
Basbayağı arada kaynamış işte.
Video uygunsuz görülmediğinden dolayı raporunuz reddedilmiş. Cevap verilmeye gerek duyulmamış.

Hakaret içerikli ve düşük kalitede videolar yaygınlaşmamalı. Sanat ile arasında bir fark bulunuyor. Eminiz ki girdiğiniz her konuda cevap olarak küfür içeren bir video görmek istemezsiniz. Müzik videolarını ve filmleri her konuda paylaşamazsınız ama böyle videolar alakasız yerlerde bulunabilir.
Tamam bunu anladık.
Video uygunsuz görülmediğinden dolayı raporunuz reddedilmiş. Cevap verilmeye gerek duyulmamış.
Video derken?:D Burada ne hakkında konuştuğumuzu bilen biri yok mu Allah aşkına? Bu raporumdan bahsediyorum. Hani özellikle soru yani. Cevap verilmeyecek bir şey de değil? Umarım şimdi anlatabilmişimdir. Bu rapora 12 saattir geri dönüş yapılmamasından bahsediyorum. Bu benim gözümde resmen, "Üf yine bir şeyler yazıyor, iplemeyin de susar belki. Konuşsun dursun kendi kendine" Benim için budur. Cevabınızı merakla bekliyorum. 🥰 😍 (😒)

Soru: Buna küfürlü şarkılar da dahil o zaman? Çünkü ne hikmetse bolca küfürlü sözü olan rap blogları görüyorum! İngilizce küfür olsa dahil mi? Çünkü ne hikmet ise yine İngilizce küfürlü şarkı paylaşanları görüyorum! Eğer şarkılar dahil değil ise bu küfürlerin ne farkı var? Bu 2 soruya da cevap verirseniz sevinirim.

Çok fazla rapor gönderdiğinizden dolayı hangi rapor olduğunu tam olarak anlayamadık. Profil mesajı raporunuz dışında hepsine cevap verilmiş gözüküyor.
Lütfen tüm raporlarımı görebileceğim bir liste, kaynak, fotoğraf gösterebilir misiniz? (Özelden veya buradan.) Hani ben de cevap verdiğinize inanmış olayım böylece. :) Kanıt istiyorsunuz ya hep. Ondan. Sadece bakmak istiyorum. O kadar fazla raporlaştık ki artık neye cevap geldiğini bile bilmiyorum. Acayip deli saçması bir rapor sisteminiz var. İnsanlar rapor atıyor, belirsiz bir zaman sonra geri dönüş geliyor. Millet ne yapsın tabii. Ayrıca konu bitmeden konu kilitleme alışkanlıklarınızı bıraksanız iyi olur.
Dediğiniz rapora cevap verilmiş gözüküyor. Bildirim gelmedi mi?
Sanmıyorum. Olsa neden konu açayım, böyle delireyim? Vermiş olsanız bile net bir cevap verdiğinize 1 gram bile inanmıyorum.

"Bahsi geçen içerikleri raporlayabilirsiniz."

Not: Ben içerik raporlamak istemiyorum. Video paylaşırken nelere dikkat etmeliyim bunu bilmek istiyorum sabahtan beri. Ki böylece raporlanan ben olmayayım. Fakat siz hala anlamakta ısrar ediyorsunuz 2 gündür. Ta ki bu konuyu açana kadar. Şükür olsun bunu anlatabildim.

Not 2: Yukarıda yazılan kaynakları istiyorum hala. Bunu sadece soru ile alakasız verdiğiniz cevaplar için yazdım "Tekrar!"

Tüm raporlarınızı tek bir yerde gösteremiyoruz maalesef. Bildirimlerinizi kontrol edebilir misiniz? 23.11'de cevap verilmiş gözüküyor. Bildirim gelmediyse bir hata olmuş olabilir ama bu bir ilk olabilir.
2 bildirim arasında 1 saat var ve ah ne tesadüf 23:11 yok. 😔😭 O 1 günlük ban için gram hakkımı helal etmiyorum. Böyle böyle insanları ziyan ediyorsunuz. Kim bilir daha böyle kaç üye ses etmeyip banını yedi. Ses etmeyen onlarca insan var. Ban atacağınıza kendinize bir bakım yapın artık.

1619044683765.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı