Çözüldü Sorumluluk sınavı kimler için yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ivandrag0_2

Decapat
Daha fazla  
Sorumluluk sınavları hakkında bilmediğim bir şey var. Şimdi ben ilk dönem edebiyattan geçemedim ve belge alamadım. Şimdi başlayan sınavlar bizim için mi yoksa geçen sene kaldığımız dersin sınavı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1. ve 2. dönem ortalamasından dolayı 50'nin altında kalırsan sorumluluk sınavına girersin. Genelde eylül başı ve 2.dönemin başında yapıyorlar. (siz hangi yıl kaldıysanız bir sonraki yılın döneminde girmeniz lazım)
1. ve 2. dönem ortalamasından dolayı 50'nin altında kalırsan sorumluluk sınavına girersin. Genelde eylül başı ve 2.dönemin başında yapıyorlar. (siz hangi yıl kaldıysanız bir sonraki yılın döneminde girmeniz lazım)

Çözüm
Anladım reis sağ olasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye buna ek olarak okuduğun lise türüne göre bazı dersler de zorunlu olabilir. Anadolu lisesi için Almanca deniyor, ne kadar doğru bilemiyorum. Meslek ve imam hatip liselerinde de bazı bölüm dersleri zorunlu olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı