Sorumluluk sınavına girecek miyim?

Sclxz

Hectopat
Yer
Fox River
Merhaba, 9. sınıfa gidiyorum daha doğrusu 10. sınıfa geçtim. Benim genel ortalamam 55 ama 3-4 ders 50'nin altında. Ben sorumluluk sınavına girecek miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece genel ortalamanız 50 altında ise kalıyorsunuz diye biliyorum. Yine de siz iyi araştırın. Şu resmi de bırakıyorum. Okuyun bu yazıyı.
IMG-20200518-WA0002.jpg

hayır genel ortalamam 55
Şimdi sana anlatayım kardeşim. Genel ortalaman 50nin üstündeyse ama alan veya baraj derslerin 50nin altındaysa alan veya baraj derslerinin sorumluluk sınavına girersin.
Şimdi sana anlatayım kardeşim. Genel ortalaman 50nin üstündeyse ama alan veya baraj derslerin 50nin altındaysa alan veya baraj derslerinin sorumluluk sınavına girersin.
Eğer genel ortalaman 50'nin altında ise kaldığın bütün derslerden sorumluluk sınavına girersin
Örnek veriyorum benim genel ortalamam 80 değil mi ama edebiyat 40 edebiyatın sorumluluk sınavına gireceğim. Mesela benim genel ortalamam 40 5 dersten kaldım diyelim bütün kaldığım dersten sorumluluk sınavına gireceğim eğer hepsinden 50 ve üstü aldım sorumluluğum kalkar. İnşallah açıklayıcı olmuştur.

Geri
Yukarı