Çözüldü Sorumluluk sınavına giremedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İlker Ceber

Decapat
Sorumluluk sınavına giremedim, edebiyattan kaldım sadece 47 ile, bir sıkıntı olur mu?
Ortalamam 70.
Okula gidip herhangi bir mazeret falan vermem gerek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorumluluk sınavına giremedim, edebiyattan kaldım sadece 47 ile, bir sıkıntı olur mu?
Ortalamam 70.

Bildiğim kadarıyla kaldığın dersten seneye oluyorsun sınavı. Yani örnek olarak 10. sınıfsın ve edebiyattan 47 ortalama aldın, 11. sınıfta sınavı oluyorsun, sınıfta kalmadın fakat edebiyat ortalamanın 50 üstü olması gerekiyor.
Ortalamam 70.

Bildiğim kadarıyla kaldığın dersten seneye oluyorsun sınavı. Yani örnek olarak 10. sınıfsın ve edebiyattan 47 ortalama aldın, 11. sınıfta sınavı oluyorsun, sınıfta kalmadın fakat edebiyat ortalamanın 50 üstü olması gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Seneye girme hakkın var dediler ama internette bir yazı var mazeret belirtmezseniz sınıfta kalırsınız diye o aklıma takıldı.
Hayır karnede sorumlu geçti yazıyor.
Yanlış bilmiyorsam Edebiyattan kalırsan sınıfta kalırsın.

Tamamdır bilen başka liseli arkadaş varmıdır bı bakalım
@Liberte Sergen

Son düzenleme:
Seneye girme hakkın var dediler ama internette bir yazı var mazeret belirtmezseniz sınıfta kalırsınız diye o aklıma takıldı.

Tamamdır bilen başka liseli arkadaş var mıdır bir bakalım.
@Liberte Sergen

Seneye gireceksin sınava dostum.

Hocam vermen gerekiyor diye biliyorum. Bu sene sorumlu geçmişsiniz fakat mezun olmak için o dersi vermelisiniz. Eğer yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.

Seneye vermesi gerekiyor örnek olarak 10. sınıfta sorumlu geçtiyse 11 de vermesi gerekiyor 11 de de kalırsa 12 de vermesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı