Sorumluluk sınavını geçemezsem ne olur?

Ben şu an 11. sınıfa gidiyorum alt sınıflardan sorumluluk sınavlarım var. Hoca diyor ki sınıf geçemezsin, sınıfta kalırsın doğru mu?

Ben şu an 11. sınıfa gidiyorum alt sınıflardan sorumluluk sınavlarım var. Hoca diyor ki sınıf geçemezsin, sınıfta kalırsın doğru mu?

12'ye kadar gelip 10. sınıftan sorumluluk sınavı olan arkadaşlarım var. Tam bilmiyorum ama ortalamanın 50 üstü olması ve galiba sorumluluktan kaldığın derslerle 11'den kaldığın derslerin 6'yi geçmemesi gerekiyor.

Yanlışın var korona virüsünden dolayı ortalaması 50 altında olanları 2019-2020 eğitim yılında geçirdiler zaten 2. dönem sınav yapmadılar. İlk dönem ortalaması 50 altı olanlar sınıftan geçti fakat 50 altında not aldığı derslerden sorumlu olarak geçti. Atıyorum 10 tane dersten 50 altında aldı ve genel ortalaması 40 işte o zaman 10 dersten sorumlu olarak geçti koronadan dolayı o yüzden sorumlu derslerini vermeden mezun olamıyor.
Knk baraj geçsek yetiyomu
Yanlışın var korona virüsünden dolayı ortalaması 50 altında olanları 2019-2020 eğitim yılında geçirdiler zaten 2. dönem sınav yapmadılar. İlk dönem ortalaması 50 altı olanlar sınıftan geçti fakat 50 altında not aldığı derslerden sorumlu olarak geçti. Atıyorum 10 tane dersten 50 altında aldı ve genel ortalaması 40 işte o zaman 10 dersten sorumlu olarak geçti koronadan dolayı o yüzden sorumlu derslerini vermeden mezun olamıyor.
Knk baraj geçsek yetiyo heralde

Merhaba benim dönemimde lise 3 yıllıktı 1 dersten sorumluluk sınavına kaldım veremedim haliyle tasdikname aldım. Örgün eğitimim meslek lisesiydi açık öğretim meslek lisesinden kredilerimi tamamladım fakat yüz yüze eğitim şartı yazıyor sistemde. Ben zaten 3 yıl örgün eğitim gördüm tekrar yüz yüze eğitim şart mı bilgi verebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı