Sorumluluk sınavını veremiyorum

wasterqaz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben şu an 12 sınıf öğrencisiyim. 15 gün sonra bildiğiniz gibi okullar kapanıyor. 17 tane sorumluluk sınavım vardı. 16 tanesini verdim ama matematik dersinden 2 senedir bir türlü geçmedim. Psikoljim bozuldu iyice. Bu sene veremezsem diploma alamıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Şu an bu sınavda da kalacağım büyük ihtimalle. Çalışıyorum ama sozelci olduğum için bir türlü anlamıyorum. Daha önce bu durumu yaşayanlar var mı aranızda? Hocalar vs yardım ediyor mu acaba? 🥺

Son senen olduğu için eğer hoca sana gıcık değilse muhtemelen geçirir.

Keşke 2. dönem açık liseye geçseydin, o sayede en kolay sınavlarına girmiş olur tüm sorumlulukları vermiş olurdun.

Korona dönemine denk geldiği için kaldım yoksa kötü bir öğrenci değilim zaten 16 tanesini verdim sadece matematik kaldi

Bende de aynısı olmuştu :D. 10. Sınıfın ilk dönemi ortalama 49.45 gibi bir şey gelmişti ve tam da o zaman pandemi olduğu için 1.dönem karnesini bütün yıl için saymışlardı. Tam hatırlamasamda onun yüzünden 9 veya 10 ders vermek zorunda kalmıştım. Tabii 12.sınıfın son dönemi olduğu için bütün derslerin hocaları cevapları vermişlerdi.

Bende de aynısı olmuştu :D. 10. Sınıfın ilk dönemi ortalama 49.45 gibi bir şey gelmişti ve tam da o zaman pandemi olduğu için 1.dönem karnesini bütün yıl için saymışlardı. Tam hatırlamasamda onun yüzünden 9 veya 10 ders vermek zorunda kalmıştım. Tabii 12.sınıfın son dönemi olduğu için bütün derslerin hocaları cevapları vermişlerdi.
Umarım bizede verirler cevaplarını düşündükçe canım sıkılıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı