Sosyal 13 yaş altı kullanıcılara bir şey oluyor mu?

Sizce ne oluyor?

• Bir şey olmuyor.

Oy: 33 22,1%
  • Aramızda olduklarına göre pek takmaya gerek yok.

Oy: 28 18,8%
  • Kullanım koşullarını ihlal ediyorlar.

Oy: 8 5,4%
  • Beni ilgilendirmez.

Oy: 33 22,1%
  • Kararsızım.

Oy: 2 1,3%
  • Gerekenin yapılması lazım.

Oy: 9 6,0%
  • Derdiniz nedir?

Oy: 14 9,4%
  • Yönetim aksiyon alıp müdahale etmeli.

Oy: 4 2,7%
  • Hasas konular (felsefe din vb...) konuların kategorisinie erişim kısıtlaması.

Oy: 18 12,1%

• Oy verenlerin toplamı
    149
  • Anket kapandı .
Olmamalı gerekiyor ama neredeyse her konuda varlar. Yönetimin müdahale etmesi lazım ama kimse bu işe girmek istemiyor. Çünkü iğne atsanız yere düşmez o kadar fazlalar. Klavyenin verdiği bir cesaret var bu yaşlarda daha çok oluyor ondan dolayı onlarla uğraşmaktansa "göz ardı etmeyi" tercih ediyorum.

Bunların yanında yaşı olup da aklı olmayanlar da çok fazla forumda.

Açıkça konuşmak gerekirse bu güne kadar pek takmadım, umursamıyorum.
Fakat, boy konuları ve hassas sayılabilecek konuların bu yaşta kişilerin görmesi ne kadar doğru tartışılır?

"Şu kadar yaş kısıtlaması olmalı" "Çok toxicler" "Sosyal'den atılmaları gerekiyor" diyen kişilerin maksimum 1-2 yaş daha büyük olduğuna eminim.
hassas sayılabilecek konular
Dün gece bunu düşündüm. Yaş kısıtlaması yok fakat, mastürbasyon gibi konuları 10-11 yaşında birinin görmesini de çok doğru bulmuyorum.

Bazi insanlar bu foruma bilgi öğrenmeye gelir bazıları bilgi vermek için.
Ben bu foruma bilgi öğrenmek için geldim mesajıma ve puanıma göre anlaşılıyor zaten birisinin puanına ve mesajına göre yargılamak yanlış olur ama kesinlikle beni 10 yaşında sananlarda vardır çünkü puanım yok ben bu foruma bilgi öğrenmek ve vakit geçirmek için geldim.

"Şu kadar yaş kısıtlaması olmalı" "Çok toxicler" "Sosyal'den atılmaları gerekiyor" diyen kişilerin maksimum 1-2 yaş daha büyük olduğuna eminim.
13 ile 15 yaşındaki kişiler arasında ciddi bir fark var. Özellikle erkek çocuklarında bu fark daha çok hissedilir. Kendinizden bile çıkarım yapabilirsiniz. 13 yaşında yaptıklarınıza ve 15 yaşında yaptıklarınıza bakın, düşünce tarzlarınızı hatırlayın.

Geri
Yukarı