Sosyal artık çok sıkıcı

Makaleler
3
Yer
İzmit
Bazen ara vermek gereklidir. İnsan eğlenceye aç kalınca teekrardan gelmek ve mesajlar yazmak istiyor, en azından bende öyle oldu. Bu yüzden seni doğrudan yönetime yönlendiriyorum. Tatil İstekleri - Technopat Sosyal

Caine

Megapat
Makaleler
1
Bazı zamanlar öyle oluyor. Bir zaman geliyor günde 100 mesaj bile yazdığın oluyor. Mesela şu 1 aydan beri ben en fazla 120 mesaj falan yazdım. Dün mesela 25 mesaj yazmışım. Değişiyor genellikle.

Sosyaldeki ilgi çekme konuları. Daha çok boş sohbet ve beğeni kasmaktan açılan konular yüzünden sosyalin de kalitesi düştüğüne inanıyorum ve buna bağlıyorum.

Testere Necmi

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mystery Lake
Goygoy konusu çok bozulmuştu ve sohbet olmamaya başlamıştı ve iyice boş yapılmaya başlamıştı fakat ben de eskisi gibi pek eğlenmiyorum.
Evet, bir zamandan sonra bunaltıcı derece sıkıcı ve boş olmuştu. Hep aynı kişiler aynı mesajları tekrarlıyordu bildiğin.

21894786

Decipat
Evet, bir zamandan sonra bunaltıcı derece sıkıcı ve boş olmuştu. Hep aynı kişiler aynı mesajları tekrarlıyordu bildiğin.
Hangi gün hatırlamıyorum fakat akşam vakti sohbet gayet güzeldi fakat sonra boş yapılmaya başladı ve konuşmalar yarıda kesilince vb. bozdu. Bu arada konu neden kapandı ?

Yukarı