Sosyal Hakkındaki Düşüncelerim

Ben en cok forum yöneticisinin forumla ilgilenmesini takdir ediyorum. Öyle forumlar var ki, adamlar 10-15 senedir kendi forumunda anca 10-20 bin mesaj katkida bulunmus. Sorsan hepsi mesguller, cünkü gezmekten vakit bulamiyorlar.

Bu vatandasin isi gücü yok mu ki, neredeyse 70 bin mesaj yazmis, üstüne bir de kullanicilarin sorularini cevapliyor. Demek ki isteyince oluyor. Bize sadece helal olsun demek düser.

Technopat ne yapıyor dersin? O markaların ürününü kırıyordur kesin😁😁😁.
Ben en cok forum yöneticisinin forumla ilgilenmesini takdir ediyorum. Öyle forumlar var ki, adamlar 10-15 senedir kendi forumunda anca 10-20 bin mesaj katkida bulunmus. Sorsan hepsi mesguller, cünkü gezmekten vakit bulamiyorlar.

Bu vatandasin isi gücü yok mu ki, neredeyse 70 bin mesaj yazmis, üstüne bir de kullanicilarin sorularini cevapliyor. Demek ki isteyince oluyor. Bize sadece helal olsun demek düser.
@Recep Baltaş.

Gün geçtikçe üyelerin kendini geliştirip yeni bir şeyler öğrendiği, yöneticilerin çok tecrübeli oldukları gibi gün geçtikçe daha da bilgileri artıp insanlara daha da fazla yardımcı oldukları sayelerinde Türkçe'ye özen gösterdiğim bazen saçma sapan ceza yesem ve raporlarım bazen hiçe sayılsa da Türkiye’nin en iyi teknoloji forumudur güncel olarak kendisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı