Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz saldırıya uğradı

Bu çocuğa benim gibi bir abi amca dayı lazım ki biri laf ettiği zaman vurduğum yumrukla amel defterini kapatayım. Bizdeki usul yükselen birini aşağıya çekmek için bacağından tutup gel buraya... Evladı deyip sindirmeye çalışmaları.
Olabilir.
Demek ki bunun adam akıllı amcası dayısı yok.
Bu biraz top gibi takıldığın dan mahalle kekoları yapmış olabilir.
Öyle her laf edene yumruğu vurup amel defterini kapatacaksan işin var. Allah konuşalım diye ağız vermiş, sorununu konuşarak insanlara uygun çözeceksin. Eğer anlamıyorsa dediğiniz yöntemi 2. plan olarak kullanıp amel defterini kapanacak derecede olmayacak şekilde uygulayabilirsiniz.
Mahalle kekosu laftan anlamaz.
Zaten konuşmak lazım ama anladığı dilden.

Yaptığı yemek videoları ile tanınan Taha Duymaz bıçaklı saldırıya uğradı. Konu ile ilgili açıklama yapan Taha Duymaz: "Yolda yürüyordum, resmen bıçaklı saldırıya uğradım, ilk değil, iki değil, üç değil Ben ailesine bakmaya çalışan bir gencim." diyerek yaşadıklarını gözyaşları ile anlattı.

Eki Görüntüle 1346052

Haber kaynağı:
Arama arama arama arama arıyo beni allah arıyo diyen eleman değil mi bu

Videolarına baktım hiç kendini acindirma prim yok.
İlk çıktığında ünlendi, sonra unutulmaya başlandı, unutulmamak içinde "fakir çocuk" rolüne oynamaya çalıştı. Sponsorlardan gelen tavaları falan büktü, üstüne üstlük yayınlarında takipçilerine hakaret falan etmesinden sonra insanlar Taha'nın tavaları büktüğü gibi Taha'yı büktüler.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı