Sosyal medya hakkında ne düşünüyorsunuz?

Uğurcan Mutlu

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
elektrik teknikeri,elektronik teknikeri
Herkesin sosyal medya hakkındaki düşüncelerini merak ettiğim için böyle bir konu açtım. Sosyal medya gerekli mi, yoksa olmasa da olur mu? (Instagram, Facebook ve TikTok gibi siteler için söylüyorum.)

Benim düşüncem, bu mecralardaki çoğu insan benliğini kaybetmiş, sadece hayatını oraya adamışlar gibi geliyor. Benim düşüncem bu yönde. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkesin sosyal medya hakkındaki düşüncelerini merak ettiğim için böyle bir konu açtım. Sosyal medya gerekli mi, yoksa olmasa da olur mu? (Instagram, Facebook ve TikTok gibi siteler için söylüyorum.)

Benim düşüncem, bu mecralardaki çoğu insan benliğini kaybetmiş, sadece hayatını oraya adamışlar gibi geliyor. Benim düşüncem bu yönde. İyi forumlar.

Benim düşüncem ise sosyal medya kullananlarım %80i yapmacık geliyor. Ünlü olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Sosyal medya olmasa da olur, Technopat olmazsa olmaz 😎
Çoğunlukla gösteriş ve ilgi bağımlılarından oluşan topluluklar oluyor. Arada gerçekten kaliteli şeyler çıkıyor ama işte.

İnsanların ara sıra vakit öldürmek için girdikleri yerleri erotik film sitelerine çevirdiler, gereksiz gereksiz şeylerle doldurdular. Ve işin garip yanı bu fenomen olmak için her türlü ahmaklığı yapan insanları takip edip destek çıkan, hatta üstüne üstlük savunup üstüne toz kondurmayanlar var. Ama olmamalı diye bir şey yok, illa ki olmalı.

Hepsi olmalı TikTok dahil

Sosyal medya olmasa da olur, Technopat olmazsa olmaz 😎
Çoğunlukla gösteriş ve ilgi bağımlılarından oluşan topluluklar oluyor. Arada gerçekten kaliteli şeyler çıkıyor ama işte.

Bu şekilde düşünüp kendilerini ünlü yapma çabaları ve küçük düşürmeleri ve insanımızında bunlarla dalga geçip yücelttiği bir platform :)

Yeni konular

Geri
Yukarı