Sosyal medya hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benim de TikTok hariç hepsinde hesabım var fakat hiçbiri neredeyse yüklü değil, kullanmıyorum. Hesap olmasının nedeni ara sıra bazı uygulamalara üşengeçliğimden dolayı hemen giriş yapabilmek için :D

Benim de TikTok hariç hepsinde hesabım var fakat hiçbiri neredeyse yüklü değil, kullanmıyorum. Hesap olmasının nedeni ara sıra bazı uygulamalara üşengeçliğimden dolayı hemen giriş yapabilmek için :D

Bu yüzden 2011'den beri Facebook hesabım var ama sorsan Facebook ne bilmem :)

Twitter YouTube gibi uygulamalar dışında Instagram TikTok Twitch gibi programlar insanları uyuşturuyor görgüsüzlük en iyi hayatı ben yaşıyorum gibi göstermeye çalışmak bence insana zarardan başka bir şey vermiyor
Twitch de Jahrein gibi gereksiz işe yaramaz ona buna sallayan insanların ekmek kapısı oldu.

Herkesin sosyal medya hakkındaki düşüncelerini merak ettiğim için böyle bir konu açtım. Sosyal medya gerekli mi, yoksa olmasa da olur mu? (Instagram, Facebook ve TikTok gibi siteler için söylüyorum.)

Benim düşüncem, bu mecralardaki çoğu insan benliğini kaybetmiş, sadece hayatını oraya adamışlar gibi geliyor. Benim düşüncem bu yönde. İyi forumlar.
Bence bilgi almak için iyi bir platform. Rapçilerin yeni şarkı duyurularını vs. öğrenmek için giriyorum ayda bir.
Onun dışında gereksiz. Hiçbiri yüklü değil. *Bence*.

Kimlik doğrulamanın zorunlu olmasını düşündüğüm platformlardır. Kayıt esnasında kimlik ile kayıt olma zorunluluğu olduğu takdirde sosyal medyanın bir b*k çukuru olması bir nebze önlenebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı