Sosyal medya için iPhone XR alınır mı?

Bütçe
6000

Tunahan23

Hectopat
Katılım
23 Haziran 2017
Mesajlar
384
Yer
İstanbul
Arkadaşlar 2 senedir Pocophone F1 kullanıyorum. Kamerası iyi normalde ama hiçbir zaman resim, video ve özellikle Instagram'da hikayeyi galerideki kalitede paylaşamadım. Kalite düşmesi neyse ama aşırı titreme oluyor ve FPS düşüyor videolar da. Telefondan memnunum ama sırf bu sebeplerden artık kullanmak istemiyorum. Buna çözüm bulabilsem kullanmaya devam ederdim. Android telefonlarda bu sorunların olmadığı maksimum 6000 TL civarı önerilerinizi de alabilirim.
 
Katılım
16 Haziran 2021
Mesajlar
4.363
Çözümler
5
Yer
Dünyada Cehennemi Yaşıyor
Arkadaşlar 2 senedir pocophone F1 kullanıyorum. Kamerası iyi normalde ama hiçbir zaman resim, video ve özellikle Instagram'da hikayeyi galerideki kalitede paylaşamadım. Kalite düşmesi neyse ama aşırı titreme oluyor ve FPS düşüyor videolar da. Telefondan memnunum ama sırf bu sebeplerden artık kullanmak istemiyorum. Buna çözüm bulabilsem kullanmaya devam ederdim. Android telefonlarda bu sorunların olmadığı maksimum 6000 TL civarı önerilerinizi de alabilirim.

Ne yazık ki tüm Android cihazlarda Instagram, TikTok, YouTube gibi platformlara yükleme yaparken ciddi bir sıkıştırma yapılıyor bu sebeple kalite düşüyor.

Sosyal medyaya telefon üzerinden kalite düşmesi olmadan video atmak istiyorsanız iOS cihaz en iyi tercih olur.

XR alabilirsiniz, temiz bulursanız 2. el XS alınabilir.
 

Emrecngz

Decapat
Katılım
2 Aralık 2019
Mesajlar
163
Çözümler
2
Instagram Android uygulamasını kesinlikle umursamıyor. Milyar dolarlık şirket adamakıllı video oynatıcı yapamıyor. Instagram yerine kullanılabilecek sosyal medya platformu önerilerine açığım.
 

Yeni konular

Yukarı