Sosyal medya kısıtlaması

• Konuyu başlatan Jira'nın süper çakması 3T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 1B
Arkadaşlar bahsettiğim konu o değil. Tamamen kaldırılması yerine kısıtlama gelmesi bence kesinlikle gerekiyordu. Sövülmeyen ana bacı kalmadı resmen ülkede.
İdrak konusunda ciddi sıkıntıların olduğunu görüyorum. Birbirine sövmek zaten yasak sosyal medyada. Yapılacak düzenleme bununla ilgili olacak mı sanıyorsun sen? Yazık.

İdrak konusunda ciddi sıkıntıların olduğunu görüyorum. Birbirine sövmek zaten yasak sosyal medyada. Yapılacak düzenleme bununla ilgili olacak mı sanıyorsun sen? Yazık.
Bu kadar emin nasıl konuşuyorsun anlamadım. Sadece Cumhurbaşkanına sallamak için konuşuyorsun bildiğin. Belki dediğin gibi olacak olabilir ama daha kısıtlama gelmeden bu kadar emin konuşuyor olman saçma.

Amacınız cumhurbaşkanına sallamaktan başka bir şey değil. Zaten sizin gibiler için bu kısıtlama geldiği için baş kaldırmanızı normal olarak algılayıp sizi göz ardı ediyorum.

Ali haksız değil. Aynı iyimser tutumu yarın bir gün birileri, iktidar eleştirisi sebep gösterilerek göz altına alındığı zaman gösterebilecek misiniz?
İktidar eleştirmek zaten tutuklanma sebebi değildir. İktidarı eleştirmekten kimse tutuklanmadı ama hakaret boyutuna getirenler tutuklandı ve haklı bir sebep benim gözümde.

Ali haksız değil. Aynı iyimser tutumu yarın bir gün birileri, iktidar eleştirisi sebep gösterilerek göz altına alındığı zaman gösterebilecek misiniz?

Ben haksız demedim zaten "Belki dediğin olacak" demişim yazdığım şeyde ama daha kısıtlama gelmeden bu kadar net konuşabilmesinin tek sebebi birilerine sallamak istemesi.

Kesin çözümü söylüyorum. Sosyal medya uygulamalarına girerken Kimlik No ile gireceğiz bakalım herkes ağzına geleni söyleyebilecek mi. Ama Kimlik No çalınırsa sıkıntı.
Aynı şey benim aklıma gelmişti bildiğim kadarıyla Kore'de League of Legends'a kayıt olmak için kimlik no istiyormuş çok mantıklı bir çözüm eğer sadece güvenilir yerlere girersek kimlik numarımızı sorun çıkıcağını sanmıyorum twitter instagram gibi.

Geri
Yukarı