Sosyal Medya Sansürü Neden Çıkarılıyor?

Hocam arkadaşın tek yorum yaptığı kategori burası, başka bir forumda da aynı şekilde. Böyle birine laf anlatamazsınız, çok da uğraşmayın.

Hocam sen zorda kalınca cevap veremeyince neden sürekli konuyu saptırma çarpıtma moduna geçiyorsun?

Soru sormak sorgulamak ne zamandır suç oldu. Ben o mesajı AVM'de bir kızın videosunu çeken kişi dövülmüştü hani orada yazdım.
Ve orada sığınmacı olduğu iddia edilen ve taciz ettiği gerekçesi ile dövüldüğü iddia edilen adam nereli çıkmıştı takip ettin mi sonra? Bilmeden konuşmak çok kolay olsa gerek.

Suriyeli sığınmacı denilen adam. Ürdün asıllı ABD vatandaşı turist çıktı. Benzeri bir durum bin gün önce Metro'da Suriyeliler kavga çıkardı denmişti meğerse kavga çıkaranlar Türk çıkmıştı. Bu konularda doğruyu duymak neden rahatsız ediyor seni?

Ve neden konulara alakasız başka mesajları dahil etmeye çalışıyorsun?

Son düzenleme:
Hocam sen zorda kalınca cevap veremeyince neden sürekli konuyu saptırma çarpıtma moduna geçiyon?

Alakası yok Özkan, millet sana burada olan biteni anlatmaya calısıyor. Israrla anlamak istemiyorsun, ben de arkadaşlar çenesini yormasın diye geçmiş birkaç konudan alıntı yapayım dedim. Eğer düzgün seviyeli bir tartışma olacaksa ve bir bilgiyi körü körüne savunmayacaksan ben buradayım. Tavsiyem pisman olacağın yorumlar da yapmaman olur.

Alakası yok Özkan, millet sana burada olan biteni anlatmaya calısıyor.

Bana bir şey anlatmak zorunda değilsin. Benim sana anlatmak zorunda olmadığım gibi. Burası özgür bir forum düşünceni fikrini yaz geç.

Bir konu açıldığında konu hakkında kendi fikrini yorumunu yap geç. Ama zorda kalınca cevap veremeyince alakasız konuların mesajlarını buralara taşıma komik oluyor artık. Kimse kimseyi ikna etmek zorunda değil.

Sen gerekçelerini yaz diğer üyeler yazsın herkes kendi terazisinde tartsın karar versin. Sen sosyal medya üzerinden kasıtlı olarak yalan yanlış haber paylaşımı yapanlar ceza almasın. Küfür hakaret serbest olsun. Trol hesaplar aktif kalsın diye savunabilirsin. Ama ben karşıyım bu kadar basit.

Savunduğumu nereden çıkarttın? :D Bu trol, yanlış alakasız haberler ve hesapların ceza almasını isteyenlerdenim ancak yargının tarafsız olarak işleyeceğinin garantisini verebilir misin? Hayır, ek olarak apar topar sosyal medya yasası falan hazırlandı. Kısacası millet neyin ne olduğundan haber, manipülasyonların sökmez burada. Sen hem SDN'de değil miydin yahu? Oraya gitsene, burada sökmüyor çünkü manipülasyonların. Milletten küfür yiyorsun bolca.

Bu trol, yanlış alakasız haberler ve hesapların ceza almasını isteyenlerdenim ancak yargının tarafsız olarak işleyeceğinin garantisini verebilir misin?

Garantisini ben nasıl vereyim senin bana veremiyeceğin gibi. Almanya'da Fransa'da İngiltere'de sistem neyse aynısı olsun ben razıyım.

ek olarak apar topar sosyal medya yasası falan hazırlandı.

Ne apar toparı. 2020 yılından beri sürekli gündem bu tarz bir düzenleme yapılması. Hatta temsilci atayacaklar mı atamıyacaklar mı tartışması oldu uzunca bir süre atamazlarsa kapatırız resti geldi siz nasıl takip ediyorsunuz haberleri? En son hepsi temsilci atadı.

Sen hem SDN'de değil miydin yahu? Oraya gitsene, burada sökmüyor çünkü manipülasyonların. Milletten küfür yiyorsun bolca.

Forum tapulu malın flan heralde ? Kafana göre üye kovabiliyon flan.
Doğruyu yazmak kendi fikrini yazmak manipülasyon yapmak mı? Siz alışmışısınz tek fikir duymamya kendiniz çalıp kendiniz oynamaya aykırı fikir görünce fıttırıyorsunuz.

Not: Forum kuralları gereği küfür yasak eden cezasını çeker.

Not: Forum kuralları gereği küfür yasak eden cezasını çeker.
Şu an küfür etmemi bekliyorsun ama emin ol ki sana o malzemeyi vermem. Bekle dur o yüzden. Ek olarak ben kovmadım seni sadece tavsiye verdim. Düşünceni belirtebilirsin, belirtmene zaten bir sey diyen yok ama körü körüne savunuyorsun. Malum parti dısında ben başka bir parti savunduğunu görmedim, diğer partileri sürekli yerden yere vuruyorsun. Bu manipülasyon değil de nedir? Sorayım sana.

Almanya'da Fransa'da İngiltere'de sistem neyse aynısı olsun ben razıyım.
Aynı sistem olmayacağını adın gibi sen de biliyorsun, isine gelmiyor.

Sosyal medya düzenlemesini sonuna kadar destekliyorum. Alman'ya da 2018 yılından beri olan bir uygulama.

Kafasına göre yalan yanlış bilgi yayanlar insanları yanlış yönlendirenler cezalandırılsın tabii bundan neden rahatsız oluyor bazı insanlar?
Bu yasa ile gerçek hayatta suç olanlar internette de suç olacak. Muhalefetin ana karşı çıkma nedeni bana göre kafasına göre yalan yanlış algı bilgi yayamayacak olması herhalde.

Not: Bana kalsa gerek sosyal medya gerekse bu tarz forumlara bile T.C. ile kayıt olursun. Ak kara ortaya çıksın. Herkes kendi ismiyle cismiyle yazsın yazacağını. Fake hesaplar sahne nickler arkasına sığınıp insanlara saldıran trol diyen hakaret eden insanları görmüş oluruz bu sayede.
Fikirler suc olamazlar. Fikirler suc olamazlar. Fikirler suc olamazlar.

Fikirler suc olamazlar. Fikirler suc olamazlar. Fikirler suc olamazlar.

Olamaz zaten fikirler suç olur diyen mi var. :D ifade özgürlüğünü sonuna kadar destekliyorum.

Ama kasıtlı olarak yalan-yanlış bilgi vermek yalan haber yaymak insanları karalamak itibar suikastı yapmak küfür etmek hakaret etmek iftira atmak suçtur. Bu kadar basit.

Normal hayatta suç olan her şey sosmal medya için de suç olmalı deniyor düzenleme içerisin de burada neye karşısınız.

İfade özgürlüğünü sonuna kadar destekliyorum.
Evet ifade özgürlüğünü çok iyi destekliyorsun hatta kendinle aynı fikirde olmayanı eğitimsiz de ilan ediyorsun :D Bırak bu ayakları Özkan.

"Çocuklarımızı korumak için."
Bunu diyenler "Adı Sevgi" denen diziyi kanallarda rahatça yayınlayabiliyor, ve eleştirenlere rahatça telif atabiliyor.
Bakınız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı