Sosyal Medya Sansürü Neden Çıkarılıyor?

@William Crusader hocam bu arkadaş da neyin ne olduğunu çok iyi biliyor. Son zamanlarda ceza kesilen TV kanallarına bakın, demek istediğimi zaten çok iyi anlarsınız.
Biz her zaman bildik, sadece anlatmadık.
Diye artistlik yapmayacağım herhalde! : D
Adamlar ceza saatinde geçen traktör gibi, cezasını ödeyip aynı şeye lacivert şekilde devam ediyorlar.
Sistem böyle ilerledikçe hep baki kalacaklar bunlar. Azman olsaydık zamanında keşke, bu kadar meyus bir anlayışımız olmaz idi.
RTÜK sahipleri denetime giderken dimağı çıkarıp vestiyere bırakmakla meşgul olsunlar.

@William Crusader kardeşim artık anlata anlata dilimizde tüy de bitti ama millet de anlamıyor. Malum partiye oy atıp yurt dışına kaçmayı biz de biliyoruz ama böyle cennet bir vatanı kolay kolay da bunların eline bırakmak istemiyorum açıkçası.

@William Crusader kardeşim artık anlata anlata dilimizde tüy de bitti ama millet de anlamıyor. Malum partiye oy atıp yurt dışına kaçmayı biz de biliyoruz ama böyle cennet bir vatanı kolay kolay da bunların eline bırakmak istemiyorum açıkçası.
Tabii kimse bırakmak istemez bu cennet vatanı, senin marşın "korkma" diye başlıyor!
Da adamların yüzyıllarca batıramadığı bu vatanı bunlar 20 senede nasıl batırdı ya la?

@William Crusader son çabaya kadar uğraşacağız bakalım. Olmazsa da yapacak bir sey yok. Bu laftan nefret ediyorum, her zaman yapacak bir sey illaki oluyor ama elin kolun bağlı oluyor. Uzaktan sadece izliyorsun, bir şeyler yapmaya gücün yetmiyor. Ne iğrenç bir histir yahu. :(

@William Crusader son çabaya kadar uğraşacağız bakalım. Olmazsa da yapacak bir sey yok. Bu laftan nefret ediyorum, her zaman yapacak bir sey illaki oluyor ama elin kolun bağlı oluyor. Uzaktan sadece izliyorsun, bir şeyler yapmaya gücün yetmiyor. Ne iğrenç bir histir yahu. :(
Gerçekten müteessir bir his. Ama unutma,
Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz dimağlar vardır.

@William Crusader neler olacağını bilemiyorum kardeşim. Artık sonumuz hayır olsun demekten başka gerçekten yapacak bir şey yok. Her şeyi avuçlarının içine aldılar. Ülke gidiyor elden.

Yeni konular

Geri
Yukarı