Sosyal medya ve kamera için cihaz önerisi

Cavushan

Yoctopat
Konu başlığından anlaşılacağı üzerine eşim için telefon almak istiyorum genel olarak Instagram WhatsApp tarzı uygulamaları yoğun bir şekilde kullanıyor bütçem maksimum 3500₺ bu fiyatta gerçek anlamda işimizi görecek bizi üzmeyecek cihazları önerirseniz sevinirim.

BERWAR

Zettapat
Makaleler
12
M22 bir üst model olarak çıksa da M21 modelinden iyi bir cihaz değil. M21 almanız daha doğru özellikle ekran ve batarya nedeniyle.

KS
KS
Cavushan

Cavushan

Yoctopat
Android tarafında sosyal medyadan bir şey beklemek doğru olmaz bence. Eğer bütçeyi biraz yükseltebilirsiniz iPhone SE modeline bakabilirsiniz.
Biraz olsa düşünülebilir ancak küçük ekrana 6000+ vermek pek mantıklı değil. Ben yaklaşık olarak 10 yıla yakındır android kullanıyorum sosyal medya da gezmek video izlemek için kötü değil android sonuçta içerik vb üretici değilim. Ama bir gün mutlaka iphone alacağım kendime.

Bu arada mesajınızdan sonra iphone ikinci el bakayım dedim aslında çok mantıklı geldi sizce bu cihaz nasıl arkadaşlar?

Son düzenleme:

Evil Belief

Decapat
Makaleler
3
Biraz olsa düşünülebilir ancak küçük ekrana 6000+ vermek pek mantıklı değil. Ben yaklaşık olarak 10 yıla yakındır android kullanıyorum sosyal medya da gezmek video izlemek için kötü değil android sonuçta içerik vb üretici değilim. Ama bir gün mutlaka iphone alacağım kendime.

Bu arada mesajınızdan sonra iphone ikinci el bakayım dedim aslında çok mantıklı geldi sizce bu cihaz nasıl arkadaşlar?
Bir sorunu yoksa gayet iyi. Bu zamana kadar nasıl satılmamış şaşırdım.

Yukarı