Sosyal medya ve kamera için cihaz önerisi

Cavushan

Decapat
Yer
GAZİANTEP
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 3.5 GHz 6-Core-ID-COOLING SE-214-XT 68.2 CFM CPU Cooler-MSI B550-A PRO ATX AM4 ana kart -Kingston FURY Beast 8 GB (4x8 GB) DDR4-3200 CL16 Ram-KIOXIA EXCERIA PLUS G2 500 GB M.2-2280 PCIe 3.0 X4 NVME SSD-Samsung 970 Evo Plus 1 TB M.2-2280 PCIe 3.0 X4 NVME SSD-XFX Speedster SWFT 210 Radeon RX 6600 XT 8 GB Ekran kartı-Deepcool CG560 ATX Mid Tower-NZXT C650 (2022) 650 W 80+ Gold Certified Fully Modular ATX Power-
Meslek
ZABIT KATİBİ
Konu başlığından anlaşılacağı üzerine eşim için telefon almak istiyorum genel olarak Instagram WhatsApp tarzı uygulamaları yoğun bir şekilde kullanıyor bütçem maksimum 3500₺ bu fiyatta gerçek anlamda işimizi görecek bizi üzmeyecek cihazları önerirseniz sevinirim.

M22 modelide fiyat olarak aynı sizce m21 mi, yoksa m22 mi? Aralarında kullanımı açısından ciddi farklar mevcut mu ?

Android tarafında sosyal medyadan bir şey beklemek doğru olmaz bence. Eğer bütçeyi biraz yükseltebilirsiniz iPhone SE modeline bakabilirsiniz.

Android tarafında sosyal medyadan bir şey beklemek doğru olmaz bence. Eğer bütçeyi biraz yükseltebilirsiniz iPhone SE modeline bakabilirsiniz.
Biraz olsa düşünülebilir ancak küçük ekrana 6000+ vermek pek mantıklı değil. Ben yaklaşık olarak 10 yıla yakındır android kullanıyorum sosyal medya da gezmek video izlemek için kötü değil android sonuçta içerik vb üretici değilim. Ama bir gün mutlaka iphone alacağım kendime.

Bu arada mesajınızdan sonra iphone ikinci el bakayım dedim aslında çok mantıklı geldi sizce bu cihaz nasıl arkadaşlar?

Son düzenleme:
Biraz olsa düşünülebilir ancak küçük ekrana 6000+ vermek pek mantıklı değil. Ben yaklaşık olarak 10 yıla yakındır android kullanıyorum sosyal medya da gezmek video izlemek için kötü değil android sonuçta içerik vb üretici değilim. Ama bir gün mutlaka iphone alacağım kendime.

Bu arada mesajınızdan sonra iphone ikinci el bakayım dedim aslında çok mantıklı geldi sizce bu cihaz nasıl arkadaşlar?
Bir sorunu yoksa gayet iyi. Bu zamana kadar nasıl satılmamış şaşırdım.

Geri
Yukarı