Sosyal Medya ve oyunlar zaman kaybı mı?

Sizce?

• Oy verenlerin toplamı
    96
Zevk sadece sosyal medyada boş boş takılmaya elde edilmiyor. Mesela kitap okumakta zevkli. İlla kitap şart değil. Programlama dili öğrenmek olsun vs... Sana bir şey katıyor mu katıyor mu? Buna bakmalısınız.

Senin yazdıkların yanlış değil. Her insan aynı açıdan hayata bakmaz. Kitap okumayan bir insan hayatını daha başka bir şekilde doldurur. Buna her sabah spor denir. Sosyal medya TikTok denir. TikTok deyip geçme bence hatunlar sağlam para kazanıyor. Yakında hatuncoin Bitcoin'e rakip olur:D

Senin yazdıkların yanlış değil. Her insan aynı açıdan hayata bakmaz. Kitap okumayan bir insan hayatını daha başka bir şekilde doldurur. Buna her sabah spor denir. Sosyal medya TikTok denir. TikTok deyip geçme bence hatunlar sağlam para kazanıyor. Yakında hatuncoin Bitcoin'e rakip olur:D
İşte bize bir şeyler katan aktiviteler yaparak vakit geçirirsek hem kendimizi geliştiririz hem zevk alırız.

Bir şey katmıyor.
Hangi oyun olduğuna göre değişir. Neden genelleme yapıyorsunuz? Ben oyunlar yoluyla İngilizcemi geliştirdim, çeşitli programlama dilleri öğrendim, modelleme konusunda temel şeyler yapabiliyorum. Oyunlar yoluyla ayda 10.000 TL'ye yakın para kazanıp geçinen insanlar var. Bu dediğim kişiler e-sporcu da değil. Oyundan tanışıp evlenip çocuk yapan insanlar bile gördüm. Oyunlar sayesinde kültür bilgimi ve refleksimi de büyük ölçüde geliştirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı