Sosyal medyada küfür ve hakarete yaptırım uygulanabilir mi?

Youtube'da işi bu kadar kişiselleştirmesi için sizi tanıyor olması gerekli. Ben olsam kim olduğunu dijital değil gerçek dünyada tespit etmeye çalışırım.

Siz de gençsiniz, bu kadar ileriye gidebilecek tanıdığınız insan sayısı çok değildir. Bir kağıt kalem alıp
Adsız.png
Adsız3.png
Adsız3.png
Adsız.png
Adsız2.png

Aynen haklısınız başka hesap dan ona kız olarak kumpas kuracağım
Teşekkür ederim cevaplar için yanımda olsa 2 kelime edemez biberonda süt içen bebek işte ama ben de taktım mı takıyorum elimde değil
Engelle gitsin zaten sende küfür etmişsin bir şey olacağını sanmam.
Birden neden hack videoları yapıyorsun ?
Yazan kişi bu yüzden yazmış olabilir.
Hack ?
Engelle gitsin zaten sende küfür etmişsin bir şey olacağını sanmam.
Birden neden hack videoları yapıyorsun ?
Yazan kişi bu yüzden yazmış olabilir.
Valla 10 ay önce eski kanalımda bana sövüyordu numarasını verdi ama bana karı-koca düzeni kurmuş karıma neden yazıyorsun polise veriyorum demişti :D
"Küçük çocuk" her şeyi anlatıyor aslında. Ya sen de onunla yaşıtsın ya da küçük çocukları kafana çok takıyorsun. Engelle geç.

Dava açıp, mahkemede ağlattığım çok kişi var ama 18 yaş ve üzeri zibidilerle uğraşıyorum ben. Adliyede ağlamaları çok hoşuma gidiyor :D
Ya yazık anasına babasına olacak dilekçe çıkardım zaten bir gitsem adliye dibimde konya'yı görecek bir de dayak yer iyi yapmışsın vermek lazım böyleleri çekemediğinden herhalde
mahkemeye verebilirsiniz
Anasına babasına yazık dilekçe çıkardım
TCK M. 125 - Hakaret Suçu olarak sayılıyor
Youtube'da işi bu kadar kişiselleştirmesi için sizi tanıyor olması gerekli. Ben olsam kim olduğunu dijital değil gerçek dünyada tespit etmeye çalışırım.

Siz de gençsiniz, bu kadar ileriye gidebilecek tanıdığınız insan sayısı çok değildir. Bir kağıt kalem alıp dedektifçilik oynamaya başlayın derim.

Aynı zamanda Youtube'a da şikayet edip hesabını kapattırabilirsiniz. Hatta hesap kapanınca videoları, üyeleri vs hepsi gider.
Evet yaptım ama You Tube böyle diyor, ne yapacağım burada anlamadım zaten çocuğun hakkındasını yeni gördüm baya güldüm bununla ilgili video çekmek lazım :)
Adsız3.png
İyi oldu arkadaşlar videoları da sildi korktu tabi mahkeme diyince 90 gün bekleyeceğim şimdi bu YouTube adını da değiştiremez ya siler kanalı ya da 90 gün sonra değişir ikisi de olmadı dilekçe savcı da olur
1564145422689.png
1564145422689.png

Son düzenleme:
İyi oldu arkadaşlar videoları da sildi korktu tabi mahkeme diyince 90 gün bekleyeceğim şimdi bu YouTube adını da değiştiremez ya siler kanalı ya da 90 gün sonra değişir ikisi de olmadı dilekçe savcı da olur Eki Görüntüle 420495Eki Görüntüle 420495

Sizden ricam, o sayfada Hakkında yazan bölüme gelin. Sağ altta çıkan bayrağa tıklayıp "kullanıcıyı bildir" diyin. Ben yapmak istedim, seçeneklerde de "bir başka Youtube kullanıcısını rahatsız ediyor"u işaretledim. Ancak sizi doğrudan tanımadığım için benim başvurum dikkate alınmayacakmış. Diğer sebepleri seçerek kendi şikayetlerimi oluşturdum.

Bu şikayeti özellikle yapmanızı rica ediyorum çünkü kişisel sebeplerinizin dışında bu kanal (ve de onu açan) benim gözümde veri israfı. Kanal açıklamasında "ananizi s***riz" demeler, adres vermeler, kanalın isminde birine küfretmeler, başlı başına Youtube'ta Türkler'i dünyaya rezil eden işte böyle bebeler.

Velet 16 yaşında, gerginlik düzeyi Amerika-Kuzey Kore ilişkileriyle yarışır. Derdi içerik üretmek ve bunu insanlarla paylaşmak değil. Onun sosyal sıkıntıları ve var oluş kaygıları var (bir çok amaçsız, eğitimsiz, ilgi görmemiş ve öfkeli gençte görüldüğü üzere), o da havasını yeterince büyük bir ortamda atarsa kendini var olmuş, kanıtlamış ve güçlü hissetmek istiyor. Bulabildiği en büyük yer de youtube, Niğde tren garı yetmemiş demek ki..

Sizden ricam, o sayfada Hakkında yazan bölüme gelin. Sağ altta çıkan bayrağa tıklayıp "kullanıcıyı bildir" diyin. Ben yapmak istedim, seçeneklerde de "bir başka Youtube kullanıcısını rahatsız ediyor"u işaretledim. Ancak sizi doğrudan tanımadığım için benim başvurum dikkate alınmayacakmış. Diğer sebepleri seçerek kendi şikayetlerimi oluşturdum.

Bu şikayeti özellikle yapmanızı rica ediyorum çünkü kişisel sebeplerinizin dışında bu kanal (ve de onu açan) benim gözümde veri israfı. Kanal açıklamasında "ananizi s***riz" demeler, adres vermeler, kanalın isminde birine küfretmeler, başlı başına Youtube'ta Türkler'i dünyaya rezil eden işte böyle bebeler.

Velet 16 yaşında, gerginlik düzeyi Amerika-Kuzey Kore ilişkileriyle yarışır. Derdi içerik üretmek ve bunu insanlarla paylaşmak değil. Onun sosyal sıkıntıları ve var oluş kaygıları var (bir çok amaçsız, eğitimsiz, ilgi görmemiş ve öfkeli gençte görüldüğü üzere), o da havasını yeterince büyük bir ortamda atarsa kendini var olmuş, kanıtlamış ve güçlü hissetmek istiyor. Bulabildiği en büyük yer de youtube, Niğde tren garı yetmemiş demek ki..
Boş bir olay. Yaşı ufak bellı. Uğraşmayın.
Yemin ederim büyükmüş benim gibi ya da abisi zaten durmadan sövmüş ağlamış neredeyse video da, açtığı hesaba bak yav ne işsiz bir geri bir insan bu böyle yazık valla gerçekten yatağında ağlaya ağlaya yazıyor direk engel attım cevap vermiyorum hiç siz yazma demeseniz uğraşırdım ama gerçekten değmez

Çok haklısın kardeşim zaten sorunlu birine benziyor bir de ifşa felan çekmiş bakarsan :D
O değil de hala videolarıma başka hesapla gelip yine küfür ediyor diss saldırısı yaptığını sanıyor, açtığı hesaba bak yav yatağında ağlaya ağlaya direk ban attım ha bir de diss atarak akıllı sanıyor kendini ''saldırı yapıyormuş''
1564169705064.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı