Sosyal neden bu kadar göz ardı ediliyor?

notmythier

Centipat
Arkadaşlar fark ettiniz mi bilmem ama Sosyal'in ne bir yerde reklamı var, ne YouTube'da doğru düzgün konuşulduğu, ne de başka internet sitelerinde bahsedildiği. Herkes biliyor ama sanki umursamıyor gibi bir durum aldı gibi. Türkiye'nin en büyük teknoloji forumlarından birisi ama bahsedeni çok az. Eski hesaplarımda hatırlıyorum konu açtığımızda anında 5-10 cevap gelirdi, şimdi çok soldu forum. Sizce bu neden?

Arkadaşlar fark ettiniz mi bilmem ama Sosyal'in ne bir yerde reklamı var, ne YouTube'da doğru düzgün konuşulduğu, ne de başka internet sitelerinde bahsedildiği. Herkes biliyor ama sanki umursamıyor gibi bir durum aldı gibi. Türkiye'nin en büyük teknoloji forumlarından birisi ama bahsedeni çok az. Eski hesaplarımda hatırlıyorum konu açtığımızda anında 5-10 cevap gelirdi, şimdi çok soldu forum. Sizce bu neden?
Forumların hepsinde durum aynı.

Ben buraya eğlenmek için geliyorum.
Bazen destek veririm belki.

Bilmiyorum insanlar Forum sitelerinden sıkıldılar galiba, ama yine de eğlenceli bence. Çoğu sosyal medya platformuna göre daha özgür bir alan var, Türkçe kuralları sert olduğu için kolay okuyabiliyoruz yazılanları.
Kırmızı beyazlı foruma göre çok daha iyi yazım kuralları konusunda. Zaten bunu bir negatif yön olarak gören kişiler bu tarz ortamlarda bulunmamalı.

Ben buraya eğlenmek için geliyorum.
Bazen destek veririm belki.
Evet hocam sanki gizli tarikat gibi, hiç bir yerde adı geçmiyor.

Kırmızı beyazlı foruma göre çok daha iyi yazım kuralları konusunda. Zaten bunu bir negatif yön olarak gören kişiler bu tarz ortamlarda bulunmamalı.
Hocam ne yalan söyleyeyim, burada oldukça Türkçe seviyem gelişti artık arkadaşlarım bana sanki bot gibiymiş gibi muamele yapıyor, o derece uymaya çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı