Sosyal Paylaşım Sitesi için PHP mi, HTML mi?

fasteg

Hectopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim bir sosyal paylaşım sitesi projem var. Bunu gerçekleştirebilmek için neleri öğrenmem gerekli bir türlü doğru kaynak bulamadam. PHP mi öğrenmem gerek yoksa HTML mı yardımcı olun lütfen...

PHP öğrenmek için HTML kesin bilmen gerekir. HTML bilmeden PHP 10gram et dürüm gibidir.
Eğer script kendin kodlamak istiyorsan PHP kesinlikle bilmen gerekir. Tasarımını her şeyini ben yapacağım diyorsan HTML,CSS,PHP bunları kesin bilmen gerekir.

Ek olarak animasyon vs. yapmak istiyorum güzelleştirme yapmak istiyorum diyorsan diğer kodlama dillerini ve jS ve jQuery öğrenmen gerek.

Bende size böyle birşey söylediğinizi söylemedim. Arkadaşın uzman biri tarafından eğitim alması gerekli. Eğer "üşeniyorum" der ise bunları tavsiye ederim.
Arkadaşım sıkıntıların var galiba. Adama yardım etmeye çalışıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hazır script düzenlemek istemiyorum kendi scriptimi yazmak istiyorum.MtnByk nın söylediği gibi ilk olarak HTML öğrenmeyi düşünüyorum daha sonra PHP ve CSS.Sonrasında eğer site ilerlerse js öğrenirim.Ayrıca uzman birinden eğitim almak çok pahalı onun için internetten bana video ders kaynakları önerirseniz sevinirim.

MtnByk sırayla hangilerini öğrenmem gerketiğini söylersen sevinirim o bana yeterli olur. :):)
Benim kendi sıralamam HTML,PHP,CSS,JS,jQuery yanlışsa düzeltirmisin.

Onu ben kurcalayarak öğrendim. Sağdan soldan HTML dersleri araştır bak tek tek videoları izle daha sonra uygulama yap.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı