Sosyal'de Açılmasını İstemediğiniz Konular

Dolar konularına cidden ayar oluyorum. Forum tamamen "dolar ne zaman düşer" gibi konularla dolu. Ayrıca (örnek veriyorum) "nasılsınız veya çayı kaç şekerli içersiniz?" gibi konuları sevmiyorum.
Ek olarak korsan oyun/yazılıma destek istenen konuları sevmiyorum. Tabi foruma ilk geldiğim zaman (sanki yıllardır buradaymış gibi konuşuyorum :D) ben de yapmıştım forum kurallarını okumadan.

Dolar konuları hariç beni sinir eden hiçbir konu yok.

Acilmasini istemedigim hicbir konu yok. Bir zamanlar mantar gibi cogalan @Recep Baltaş konularindan gina gelmisti ve cok sükür onlar bitti sayilir ve bence simdilik her sey yolunda.

Bir zamanlar su tarz konular aciliyordu :)

• Recep Baltas kime benziyor?
  • Recep Baltas'in sistemi nedir?
  • Recep Baltas bir bakar misin?
  • Recep Baltas'a benzeyen asker... (Bu konu bayagi acildi)
  • Recep Baltas nerede yasiyor?
  • Recep Baltas Technopat ofisi nerede?
  • Recep Baltas su sistemi toplamali miyim?

Bu arada benim de Recep ile ilgili actigim iki konu varmis :)

Allah affetsin. :)

Edit: Simdi aklima geldi bayagi bir Dolar'in yükselmesi ile ilgili hakli olarak bayagi bir konu aciliyor, ama sanki biraz abartildi :)
Aman abi hatırlatma şu Recep Baltaş konularını. :) Şimdi akım falan başlayacak Allah korusun.

Sevgili konuları bir tek bana samimiyetsiz geliyor herhalde. Hayır, bizden iyi bildiğin, tanıdığın biri için neden bizden yardım istiyorsun? :) Her ilişkinin nabzı farklıdır. Tanışma akışı vardır. Burada verilen tavsiyelerle kendinizi kalıba sokmak yerine kendiniz olun.

Teknoloji ve bilim dışındaki lüzumsuz konular. (Siyaset, din, dünyayı kurtarmaya çalışmak)

Nedense bir üyenin açtığı konular beni rahatsız ediyor. Birbirinden oldukça uzak ve saçma konular. Ayrıca neredeyse her zaman açılan dolar konuları da çok sinir bozucu.

Din ile ilgili veya dine kayabilecrk konular, illa ki birilerinin şöyle böyle olduğuna inanan insanlara acıyorum dediğini görürüz ve geçmişte bununla ilgili uyarılarda aldım çünkü bu yobaz insanlar her yerde oldukları gibi bu forumda da varlar ve uyarı almadan olmuyor bu iş içimden kendilerine bir güzel sövmek geliyor. Bu benim görüşüme saygı duymayan insanlar aynı şekilde bende ona olan saygımı yitirince bizi suçlarlar bunlar böyle bunlar şöyle diye.

Geri
Yukarı