Sosyal'de çözüm olarak raporlanan içerik Çözüm olmuyor

wennzy

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar, çözüm içeren mesajı raporladığım zaman "Yakın zamande çözüme kavuşturulan mesajlarınız" yazıyor ama çözüm olarak gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20221125_153520.jpg
    IMG_20221125_153520.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20221125_153606.jpg
    IMG_20221125_153606.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20221125_153539.jpg
    IMG_20221125_153539.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20221125_153551.jpg
    IMG_20221125_153551.jpg
    129,3 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Her raporladığınız içerik çözüm işaretlenecek diye bir şey yok. "Çözüme kavuşturulan" demek konunun "çözüldü" olduğu anlamına gelmez, raporunuz çözüldü demek bu.
Daha önceden reddedildi diyordu. Ben de biliyorum çözüme kavuşturulanın, çözüm olarak işaretlendi anlamına gelmediğini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla çözüm olması için konu sahibinin onaylaması lazım, yani konu sahibi mesajın beğenirse veya yanıt vererek teşekkür ederse çözüm oluyor.

Bildiğim kadarıyla çözüm olması için konu sahibinin onaylaması lazım, yani konu sahibi mesajın beğenirse veya yanıt vererek teşekkür ederse çözüm oluyor.
Eyvallah evet normalde öyle olması gerekiyor. Ama ben şimdi bana sorulan " Şu hikayeyi anlamak için hangi oyunları oynamak gerekli " veya " Nasıl olurum ? " gibi kesinlik içeren sorulara kesin bir cevap verdiysem burada neyin geri dönüşü bekleniyor? Hadi burda istenilen çözüm teknik sorun olsa eyvallah. Her sistemde o yöntemi deneyipte olacak diye bir şey yok. Ama bu tarz net, belirgin ifadeler içeren konuların direk çözüm olması gerekiyor. Çünkü hem oyun içi görüntü veriyoruz hem de açıklıyoruz. Kimse kusura bakmasın ben bunun kasıtlı olduğunu düşünüyorum. Bir olay, söz, iş genel bir kanıya hüküm ediyorsa orada kullanıcı onayına gerek var mıdır? İsterseler buyursunlar mesajımı kaldırsınlar. Ama bana savunduğum hükme karşı gelecek bir antitez kursunlar. Bende sağolun diyip yoluma bakayım. Bakın bu tarz olaylar kullanıcıların Technopat Sosyal'e ön yargıyla bakmasına sebep oluyor. Ben çevremde olabildiğimce Sosyal'e karşı iyimser yaklaşmaya çalışıyorum ama saçma sapan uyduruk şeylerden bazı mevzuları uzatmanın doğru olduğunu düşünmüyorum.

Eyvallah evet normalde öyle olması gerekiyor. Ama ben şimdi bana sorulan " Şu hikayeyi anlamak için hangi oyunları oynamak gerekli " veya " Nasıl olurum? " gibi kesinlik içeren sorulara kesin bir cevap verdiysem burada neyin geri dönüşü bekleniyor? Hadi burada istenilen çözüm teknik sorun olsa eyvallah. Her sistemde o yöntemi deneyipte olacak diye bir şey yok. Ama bu tarz net, belirgin ifadeler içeren konuların direk çözüm olması gerekiyor. Çünkü hem oyun içi görüntü veriyoruz hem de açıklıyoruz. Kimse kusura bakmasın ben bunun kasıtlı olduğunu düşünüyorum. Bir olay, söz, iş genel bir kanıya hüküm ediyorsa orada kullanıcı onayına gerek var mıdır? İsterseler buyursunlar mesajımı kaldırsınlar. Ama bana savunduğum hükme karşı gelecek bir antitez kursunlar. Bende sağ olun deyip yoluma bakayım. Bakın bu tarz olaylar kullanıcıların Technopat Sosyal'e ön yargıyla bakmasına sebep oluyor. Ben çevremde olabildiğimce Sosyal'e karşı iyimser yaklaşmaya çalışıyorum ama saçma sapan uyduruk şeylerden bazı mevzuları uzatmanın doğru olduğunu düşünmüyorum.

Bahsettiğiniz tarzda konular çözüm olarak işaretlenemez bence.

Bahsettiğiniz tarzda konular çözüm olarak işaretlenemez bence.
Tam olaran niçin? Örneğin mesaj yazdığım Battlefield 1'de nasıl Osmanlı askeri olurum sorusu gibi. Gayet güzel bir şekilde şu tuşa tıklayarak olabilirsiniz dedim. Tek oyunculuda ise olamazsınız yazdım. Ki görselde eklemişim. Bu kadar basit bunun daha neresinin üzerinde duruluyor anlamış değilim.

1669467959746.png

1669467995393.png

👍

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı