Sosyal'de en aktif kullanıcı sizce hangisi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teşekkürler. PC konularından çekildim, benim gibi çekilen çok var, Jira da öyle. Daha başka kişilerde var. Fanboylarla uğraşmaktan gına geldi, uzun süredir takılmıyorum o bölüme. Artık daha çok mobil aygıtlar, Bilim, Felsefe, konu dışı, Formula 1 gibi bölümlere takılıyorum.
Fanboy olanlar yüzünden lafı geçiyor ama bunlar ne fanboyu? Ne yaptılar bıktırdılar?

Fanboy olanlar yüzünden lafı geçiyor ama bunlar ne fanboyu? Ne yaptılar bıktırdılar?
Sen o zamanlar siteye üye değildin, @Jira iyi bilir onları. Tüm firmaların da fanboyları da vardı ama özellikle Nvidia ve Intel fanboyları bir başkaydı. AMD fanboyları da vardı FX işlemcileri yere göğe sığdıramayan tabii. Yediğim uygunsuz üslup cezalarının %80 bu kategorideki tartışmalardan geliyor. Bize küfür eden mi dersin, hakaret eden mi dersin her türlü şey bize yapıldı. Ne yazarsak yazalım adamlar kabul etmiyordu dediklerimizi duvara anlatıyorduk. Hayali sistemlerde bunlarla uğraşmamız yetmez gibi başımıza bela olmuştu. Eski kullanıcıların PC bölümünden kopmasının en büyük nedenleri bunlar.

Bir de kişisel sebepler var onlar da bilgiye doyduğumuz için PC bölümü bizi artık sarmıyor, heyecanlandırmıyor. Yeni ürünler bile artık ilgimi çekmiyor. Artık GPU, CPU videolarına bile çok nadir bakıyorum. Benim bu da etkili oldu mesela. Eminim başka kullanıcılar için de benzer bir durum oluşmuştur.

Donanım konularından zevk aldığım en son vakit R9 280X ile 285 arasından hangisinin daha alınabilir olduğunu düşündüğüm zamanlardı. Sistem toplayabilecek durumda olmanın ve henüz hiç toplamamış olmanın verdiği heyecan farklı.

Sen o zamanlar siteye üye değildin, @Jira iyi bilir onları. Tüm firmaların da fanboyları da vardı ama özellikle Nvidia ve Intel fanboyları bir başkaydı. AMD fanboyları da vardı FX işlemcileri yere göğe sığdıramayan tabii. Yediğim uygunsuz üslup cezalarının %80 bu kategorideki tartışmalardan geliyor. Bize küfür eden mi dersin, hakaret eden mi dersin her türlü şey bize yapıldı. Ne yazarsak yazalım adamlar kabul etmiyordu dediklerimizi duvara anlatıyorduk. Hayali sistemlerde bunlarla uğraşmamız yetmez gibi başımıza bela olmuştu. Eski kullanıcıların PC bölümünden kopmasının en büyük nedenleri bunlar.

Bir de kişisel sebepler var onlar da bilgiye doyduğumuz için PC bölümü bizi artık sarmıyor, heyecanlandırmıyor. Yeni ürünler bile artık ilgimi çekmiyor. Artık GPU, CPU videolarına bile çok nadir bakıyorum. Benim bu da etkili oldu mesela. Eminim başka kullanıcılar için de benzer bir durum oluşmuştur.
Hep olan ve hep olacak kişiler ama iyice azaldı artık bu kişiler. Bıktırmalarına pek şaşırmıyorum zaten.

Sinir hoplatmada özellikle marka odaklı çok fazla var bunlar beni hoplatıyor 2 adet marka duymuş başka bildiği olmadığı için "OnLaRa BaKma EmMeSay Al" diyenler hoplatıyor.

Bazen diyorum cidden bu konuları alıp kaç kişi alıyor diye düşünüyorum neden yazıyorum gibisinden ve bu konudan önce gördüğüm gibi mATX kasaya ATX anakart öneren gördükçe konulara yazasım geliyor 😕

@BERWAR dostumun dediklerine katılıyorum. @Sylveon Bunu sen değil başkası söylese bir şey demezdim de sen de uzun süredir forumdasın. O tiplere denk gelmemek için ya çok vurdum duymaz olmak gerek ya da başka kaçarı yok.

Beni takip eden de bilir, aynı sebeplerden bıraktım o konuları. Çok nadir uğruyorum.

@BERWAR dostumun dediklerine katılıyorum. @Sylveon Bunu sen değil başkası söylese bir şey demezdim de sen de uzun süredir forumdasın. O tiplere denk gelmemek için ya çok vurdum duymaz olmak gerek ya da başka kaçarı yok.

Beni takip eden de bilir, aynı sebeplerden bıraktım o konuları. Çok nadir uğruyorum.
Vurdum duymazlık var biraz özellikle AMD-Intel-Nvdia konusunda ama marka fanboyluğu bıktırıyor.

Çok fazla konu gördüm kavga vb. olsun ama bıraktıracak kadar olduğunu düşünmüyordum.

Vurdum duymazlık var biraz özellikle AMD-Intel-Nvdia konusunda ama marka fanboyluğu bıktırıyor.
Bu sene forumda Fırat Nvidiaoğulları diye biri vardı ona kıl olmuştum. AMD tarafında da GAREZ diye biri vardı forumda, vallahi bu adama AMD para verse dese beni savun, adam bu kadar savunamaz AMD'yi. Böyle bir fanboyluk hiç görmedim. Adam bildiğin İntel düşmanıydı. İntel'e garezi vardı arkadaşın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı