Sosyal'de eskisi kadar keyifli vakit geçiremiyorum

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Öncelikle bu mesajım forumu kötülemek gibi algılanmazsa sevinirim öyle bir niyetim yok. Ancak son zamanlarda sosyal üzerinde gerçekten keyifli vakit geçiremediğimi fark ettim. Bir konuyu ölümüne savunanlar, tartışma sonucunda da sırf kinleşip sizin yorum yapmanızı bekleyip kahkaha atmayı bekleyenler falan derken iyice can sıkıcı bir hal almaya başladı. Ya da ben mi fazla vakit geçiriyorum Sosyal üzerinde bilemiyorum. Sizlerde durumlar nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cinsi şeyler ile ilgili soru sorulduğunda; ıyy, buraya ne old vb. saçma şeyler yazan kişiler arttı. Bir de eski aktiflik yok.

Foruma ara ver, zorla tutulmuyorsun ya.
Yaklaşık 11 yaşımdan beri forumlardayım. Sanırım uzun süre forumlarda da takılmak sıktı sanırım, bilmiyorum.
@Polorchen hocam diğer forumlar da aşağı yukarı böyle, değişen bir şey yok. Pandemi zamanında her forumun aktifliği çok iyiydi. Sarı forum dışında tabii ki aktifliği yıllardır yerde.

Siz biraz fazla forumda takılıyorsunuz gibi geldi bana. Keyifli vakit istiyorsanız farklı alternatiflere de bakabilirsiniz, ille de forumda vakit geçirilecek diye bir şey yok. Günde 2 saat 3 saat takılırsın maksimum sonra bırakırsın. Mesajını yazarsın, yardımcı olacaksan olursun bu kadar bitti, başka aksiyona gerek yok. Genel olarak konuşuyorum, sadece sizin için değil yanlış anlaşılma olmasın. Bir şeye sıkı sıkıya bağlanmayın. Keyifli vakit alınacak başka şeyler de var. Forumlarda eğlence aramak da zaten başlı başına sıkıntı çünkü artık hiçbir şey eskisi gibi değil.

Öncelikle bu mesajım forumu kötülemek gibi algılanmazsa sevinirim öyle bir niyetim yok. Ancak son zamanlarda sosyal üzerinde gerçekten keyifli vakit geçiremediğimi fark ettim. Bir konuyu ölümüne savunanlar, tartışma sonucunda da sırf kinleşip sizin yorum yapmanızı bekleyip kahkaha atmayı bekleyenler falan derken iyice can sıkıcı bir hal almaya başladı. Ya da ben mi fazla vakit geçiriyorum Sosyal üzerinde bilemiyorum. Sizlerde durumlar nedir?

Aynı şekilde ben de geçiremiyorum. Foruma ve sorunlarıma katkısı olan insanlar için giriyorum, onun dışında girilecek bir forum değil.

Biraz önce iPhone ile ilgili konuya yorum yaptım moderatör arkadaş yorumumu nedensiz yere silmiş. Bu moderatörlerle yürümez bu iş. Keza bazı üyeler de cabası...

Umarım bunları yazdım diye moderatörler tarafından ceza almam :D

Ben de geçen hafta bir bırakayım dedim. 1 hafta dayanabildim. Kanser eden tipler var ama sevdiğim konulara bakmadan da edemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de vakit geçirememeye başladım. 13 Ocak'ta bir aylık ban yemiştim o 1 ayın bitmesini beklerken konulara mesaj yazmaya yazmaya okuyup geçmeyi alışkanlık yapmışım. Ayrıca kendime uygun konu bulamamam da cabası.

Yaklaşık 11 yaşımdan beri forumlardayım. Sanırım uzun süre forumlarda da takılmak sıktı sanırım, bilmiyorum.
@Polorchen hocam diğer forumlar da aşağı yukarı böyle, değişen bir şey yok. Pandemi zamanında her forumun aktifliği çok iyiydi. Sarı forum dışında tabii ki aktifliği yıllardır yerde.
Doğrudur hocam. Ben hep buradayım. Sarı forum neresi onu bile bilmiyorum. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı