Sosyal'de fazladan bildirim geliyor

Darktower

Gigapat
Katılım
23 Temmuz 2014
Mesajlar
9.467
Makaleler
26
Çözümler
190
Bağlantıdaki konunun içeriğinde bir kere etiketlenmişim. Konu açıldığında galiba bu bildirim gelmemişti.

Bugün Sosyal'e giriş yapınca bildirimden 15-19 tane gelmiş.

Screenshot_1.png


Screenshot_2.png


Screenshot_3.png
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Channelington

Megapat
Katılım
5 Temmuz 2019
Mesajlar
4.624
Makaleler
24
Çözümler
155
Yer
İstanbul
Bu kadar fazla ve ardışık şekilde etiket bildirimlerinin gelmesinin sebebini ben de merak ediyorum. Bahsettiğiniz konu onaylandığında sizi bir kere etiketlemiştim ve konunun onaylanmasını beklemiştim. Konu onaylandıktan sonra zaten konuyu düzenleme yetkim bulunmuyordu.

Konunun sekizinci mesajında önerdiğiniz seçeneği, konu içerisine eklenmesi için rapor sisteminden moderatörler ile iletişime geçmiştim ve konunun düzenlenmesini istemiştim. Eklenen görsel ile birlikte düzenlenen metinde, bu önerinin sizin tarafınızdan sunulduğunu da belirtmek için bir etiket daha eklemiştim fakat yalnız bir adet daha yeni etiket bildirimi almanız gerekiyordu. Yani hem konu onaylandıktan sonra aldığınız etiket bildirimi ve sonrasında da konu düzenlendikten sonraki aldığınız etiket bildirimi ile bu sayının ikiyi geçmemesi lazımdı.

Tahmin edecek olursam; konuyu düzenlemeye çalışan moderatör metni sürekli olarak düzenlemeye çalışırken yanlışlıkla sonuçları kaydetmiş olabilir. Çünkü dediğim gibi düzenlenmesi gereken metin içerisinde bir adet daha etiketiniz bulunuyordu. Moderatörün sürekli bunu yaptığını düşünürsek de, tarafınıza ikiden fazla bildirim gelmiş olmalı.
 
Yukarı