Sosyal'de gereksiz duyar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dün gece bir konuda kız izmirliyse normal demiştim ironi olarak ve bir arkadaş bunu ciddiye aldı 5 kere mesajda mod u etiketledi.
Orada tüm İzmir'i kastettigimi sanmış ve kaostan prim kasmaya çalışıyor yobaz diyor vs. cidden birazcık gereksiz duyar kastın bir de hakkımda konu açmış.
@Jw0w

Sosyalden ayrılıyormuş... Hahaha, çok da umurumda; bir de gelip @UBerk hocama iftira atmaya başladı. @Emir M. hocam yetişti Allahtan.

Burada ikili münakaşalara yer yok. İki tarafta şu yaptıkları yüzünden bence hatalı.

Hocam olayı kapatma çalışıyorum hala mesaj yazıyor yok izmirlilere öyle diyemezsin yobazsın cahilsin diyor sonra hakkımda konu açıyor haksız kalıyor tabii konu kapatılıyor sonra.

Bahsettiği ironi 7. 8. sınıfa giden kız çocuklarına hayat kadını yakıştırması yapmak. Hiçbir zaman böyle bir terbiyesizliğe ve yobazlığa karşı sessiz kalmayacağım.

@Emir M. moderatörümüz böyle bir mesajın abartılmaması gerektiğini söyledi. @UBerk moderatör de bu arkadaşın gece yazamayıp sabah uyandığında yazmaya devam edebileceği bir ceza verdi.

Zihniyetinizin Allah belasını versin. Başka söyleyecek bir şey yok.

Hocam olayı kapatma çalışıyorum hala mesaj yazıyor yok izmirlilere öyle diyemezsin yobazsın cahilsin diyor sonra hakkımda konu açıyor haksız kalıyor tabii konu kapatılıyor sonra.
Keşke hatalı olarak sadece onu bıraksaydınız onun yaptığı hatayı siz tekrarlamasaydınız :(.

Bahsettiği ironi 7. 8. sınıfa giden kız çocuklarına hayat kadını yakıştırması yapmak. Hiçbir zaman böyle bir terbiyesizliğe ve yobazlığa karşı sessiz kalmayacağım.

@Emir M. moderatörümüz böyle bir mesajın abartılmaması gerektiğini söyledi. @UBerk moderatör de bu arkadaşın gece yazamayıp sabah uyandığında yazmaya devam edebileceği bir ceza verdi.

Zihniyetinizin Allah belasını versin. Başka söyleyecek bir şey yok.

Hayat kadını mı? Nerenizle okuyorsunuz mesaji acaba çok merak ettim.

Rapor üzerinden dönüş yaptım, lütfen okuyun.

Cezayı veren Berk değil, kaç kere söylemem gerek?

Konu sahibi "4 tane kız vardı her tenefüs dışarı çıkar kantine koşup simli cüzdanlarından 20 TL'lerini çıkartıp tüm kanitini soyuyorlardı" ve "4 kızdan 15 tanesiyle karşılaşmıştım. Hatta işin garibi tuvalette cinsel eylemde bulunan bile görmüştüm" diye yazmış.

Siz de bunun üzerine "Kız izmirliyse normal" yazmışsınız ve cümlenin sonunda "(!)" gibi bir işaret de yok. Zora düşünce ironi yaptım falan demeyin. Bunun için 1 yıl uzaklaştırma aldınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı