Sosyal'de madem herkes kedi seviyor...

Merhabalar, gördüğüm üzere forumda birçok kullanıcı kedileri çok seviyor. Ben de bu yüzden size Bulut Bey'i tanıtmak istedim. Kendisi bir Ankara Kedisi ve yaklaşık 2 yaşında. Kendisini maalesef oturduğum apartmanda birisi önce apartmana bıraktı, sonra da apartman yönetimi sokağa attı. Biz de dayanamayıp eve aldık kendisini. Çok akıllı ve uslu bir kedicik kendisi. Karton kolilerle ve kablolarla oynamayı çok seviyor. Kucağa alınmaktan ve elektrik süpürgesinden nefret ediyor. Özellikle geceleri evde tabir yerindeyse patinaj çekiyor. :D

Kendisi burada:

Eki Görüntüle 288209

Gözleri güzelmiş.

Uzaktan agugu falan yaparım da nankör hayvanlar, haz etmiyorum pek. Köpekler adamdır <3
Nankörler ama her durumda kendilerini sevdirecek hareket yapmayı biliyorlar :) Köpekler kadar sadık asla olamazlar, orası ayrı. 3-4 sene önce memlekette bir köpeği beslemiştim. Daha sonra 2 yıl sonra tekrar gittiğimde bilmem kaç kişinin arasında beni tanıyıp yanıma gelmişti ve ayağımın ucuna uzanmıştı. Cidden sadık hayvanlar.

kadikoy-un-kedisi-tombili-nin-heykeli-yapildi-192285-5.jpg

Özlenecek tatlı kedilerden biri.

Nankörler ama her durumda kendilerini sevdirecek hareket yapmayı biliyorlar :) Köpekler kadar sadık asla olamazlar, orası ayrı. 3-4 sene önce memlekette bir köpeği beslemiştim. Daha sonra 2 yıl sonra tekrar gittiğimde bilmem kaç kişinin arasında beni tanıyıp yanıma gelmişti ve ayağımın ucuna uzanmıştı. Cidden sadık hayvanlar.

Kuşlara da kuş beyinli diyorlar ama kuşlarda zeki hayvanlar:)

Ahahaha diye gülmek biraz yapmacık geliyor ama...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ali Atay diye okudum. Çünkü kendisine aşığım ya mükemmel bir oyuncu benim gözümde.

Kedileri bende seviyorum ama uzaktan. Sadece koyun, kuzu, keçi gibilere dokunup sevebiliyorum neden bilmiyorum ama kedi ve köpeklere yaklaşamıyorum fobi midir alerji midir nedense. Ama bütün hayvanları seviyorum değer veriyorum. Sadece uzaktan izleyip uzaktan gözlerimle seviyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı