Sosyal'de neden her şeye laf eden insanlar var?

Bir kişi forumda başlık açmış telefonum su aldı ne yapabilirim diye. Bende telefonunu gece pirince koy sabah düzelir demiştim. Kendim yaşadığım sorunu nasıl halletiğimi yazıyorum başka bir üye yok öyle bir şey olamaz diyor. Tövbe estağfurullah.

Ülkedeki eğitim yüzünden her yer cahil insan kaynıyor. @21584 hocamın dediğine katılıyorum.

Bir kişi forumda başlık açmış telefonum su aldı ne yapabilirim diye. Bende telefonunu gece pirince koy sabah düzelir demiştim. Kendim yaşadığım sorunu nasıl halletiğimi yazıyorum başka bir üye yok öyle bir şey olamaz diyor. Tövbe estağfurullah.
Gerçek hayatta bir başarısı olmayan tipler genel olarak internette kendilerine güzel bir profil çizme eğilimde oluyor.
Sürekli eleştiride bulunan tiplerde gerçek hayatlarında sürekli eleştirilen,tekme yiyen tipler.

Ve en önemlisi fakirlik ve cahillik.

Bu tiplerden forumda baya var. Çoğu zaman üstünlük kurma, bilgiçlik taslama derdinde oluyorlar... Ego denen şey tavandadır. Senin söylediklerin hep yanlış, onların ki her zaman mutlak doğru...

Bir de çevrelerinde bu kişileri destekleyen uzantıları vardır. Karşılıklı güç bağı oluşturdukları... Genelde sataşma eğilimi içerisindedirler ve üslupları kırıcı, karşısındakileri küçümser şekildedir... Mesajlarınızı iğnelemeden ve hedef göstermekten çekinmezler...

Gece gündüz forumdadırlar, ayrılmazlar, dostlar kıraathanesinin mensupları gibidirler...

Ota moka yazdıklarından olsa gerek, forumdaki mesaj sayıları 4, 5 haneye ulaşmıştır... (2000, 5000, 10000 vb)

Yeni konular

Geri
Yukarı