Sosyal'de olan fazla disiplin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hakaneksi

Hectopat
Daha fazla  
Sosyal'de çok fazla disiplin var ve bu beni rahatsız ediyor. Benim gibi düşünenler de çok vardır buna eminim. Disiplin çok önemli ve güzel bir şey evet ve karşılığında olan ceza da güzel fakat verilen cezalar çok çok fazla. En ufak dikkatsizlikte moderatörler tarafından 1 gün yetkilerim kısıtlanıyor. Yapmayın, etmeyin. Acil bir soruma cevap almam gerektiğinde konu açıyorum ve bir ufak yazım hatası olduğunda, ya da başlık fazla olduğunda 1 gün yiyorum ve acil olan işimi ya ertelemek ya da kendi imkanlarımla bir şekilde halletmek zorunda kalıyorum. Başka foruma git diyenler olacak mutlaka. Sosyal kadar güzel arayüze, tasarıma sahip ve böyle güzel kullanıcılar görmediğim için başka forumlarda konu açmak beni isteksiz yapıyor. Rahat edemez oldum forumda. En fazla 1 gün olmalı bu cezalar. Bir keresinde de 10 gün yetkilerim kısıtlanmıştı. Ne kadar üzülmüştüm. En az ise 1 saat olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emin olun bu kurallar olmasaydı bu ortam böyle bir hal alamazdı. Daha yeni üye olduğunuz için alışmanız biraz süre alabilir, bu gayet normal bir durum. Ancak ileride bir zaman baktığınızda yaptıklarımızın doğru olduğunu anlayacaksınız. Bunun dışında ufak yazım hatalarına hiçbir zaman ceza vermiyoruz. Sizin cezalarınıza baktığımda içerikle ilgisi olmayan konu başlığı ve yanlış bilgilendirmeden ceza aldığınızı görüyorum. Konu başlığında "Bu sisteme" diye bir ifade kullanılamaz. Hangi sisteme? Bunu yazmalısınız. Google'da sizinle aynı soruyu merak eden kullanıcılar bu sisteme diye mi başlayacak soruya? Bunun dışında H81 anakarta APU işlemci önermişsiniz. Bu da bir yanlış bilgi. Dediğim gibi biraz daha dikkatli olursanız zamanla alışacak ve doğruları göreceksiniz. İyi sosyaller. (y)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı