Sosyal'de Rahatsız Olduğum Bazı Konular

4000TL'lik bütçeye sistem tavsiyesi yaptım. Çocuğun teki 5400TL'lik RTX'li sistem atmış beni etiketleyip. Ve benim önerdiğim sisteme saçma demiş. Yemediğim bir küfür kalmıştı...

Söylenenler sonuna kadar haklı.

Ancak sizce de bu konuyu sonuna kadar zaten bu konuda şikayet edilen hususlara özenle dikkat eden kişiler değil mi? :)

Sonuçta kimi kime şikayet ediyoruz. Maalesef zaten bu zihniyette olanlar bu konuyu yarısına kadar bile okumadılar ki...

Hayat dersi verebilecek yaşta değilim ama ahlâk yoksunu ve saygısız kişilerle her yerde karşılaşa karşılaşa boş vermeyi öğrendim. Uyarsam yaşım küçük olduğu için kaale alınmadım ya da fikir özgürlüğü adı altında hakaretleri savunanlarla karşılaştım artık bunu daha nazik söylesen tarzında uyarmıyorum da. Ailede yeteri kadar saygı, sevgi ve evrensel değerler verilmiyor. Toplumun ve internetin her yerinde var böyle insanlar. Engelleyip geçin çünkü platform değiştirseniz de orada da böyle insanlar olacak. Hadi burada olmasın sokakta, markette, iş yerinde... Boş verin gitsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı