Sosyal'de tavuk dünyasını seven kaç kişi var?

Sizce Tavuk dünyası nasıl?

• Oy verenlerin toplamı
    91
Resimde gösterilen menü ile gelenin alakası yok. Menüde tabak dolu ama gelen tabakta üç beş parça tavuk ya var ya yok. Gerisine salatayı basmışlar. Bence Tavuk Dünyası yerine Green Salad'a gidin. Gerçekten on kat daha lezzetli ve dolu bir tabak geliyor.
Yahu sen ne yaptın :D Girdim sitelerine menülerine baktım. Şu anda aşırı acıktım sayende.. İnsan uyarır dikkat açlık yapar diye :D İstanbul'a gidince ilk işim buraya gitmek olacak..

Resimde gösterilen menü ile gelenin alakası yok. Menüde tabak dolu ama gelen tabakta üç beş parça tavuk ya var ya yok. Gerisine salatayı basmışlar. Bence Tavuk Dünyası yerine Green Salad'a gidin. Gerçekten on kat daha lezzetli ve dolu bir tabak geliyor.
Hocam burdakine öyle bir durum yok. Az koymuyorlar. Yani gayet doyurucu oluyor.:)

Hocam burdakine öyle bir durum yok. Az koymuyorlar. Yani gayet doyurucu oluyor.:)
Hocam belki on farklı Tavuk Dünyası restoranına gitmişimdir ama maalesef hep kötü tecrübelerim oldu. Bir tek Nişantaşı Cities AVM'deki restoran fena sayılmazdı. Green Salad denemediysen tavsiye ederim. Green Special diye bir menüsü var efsane.

Basit ama soslarla lezzetli hale getirilen yemekleri var. Başlarda doyurucu gramajları vardı. Uzun zaman sonra gittiğimde bu gramajın çok düşürüldüğünü gördüm. Buna rağmen de fiyatları artmıştı. Öyle olunca ortalama altında kalıyor gibi..

Hocam belki on farklı Tavuk Dünyası restoranına gitmişimdir ama maalesef hep kötü tecrübelerim oldu. Bir tek Nişantaşı Cities AVM'deki restoran fena sayılmazdı. Green Salad denemediysen tavsiye ederim. Green Special diye bir menüsü var efsane.
İzmirde var mı?
Hocam bide ben salata yerine makarna koyduruyorum. :D

İzmir'de var mı?
Hocam bir de ben salata yerine makarna koyduruyorum. :D
Vardır. Aşağıya link bıraktım İzmir'de iki yerde görünüyor. Aynen salatayı pek dışarda her yerde yemem. Malum nasıl temizleniyor bilmiyorum:)

Fiyatlara zam gelmeden önce arada gittiğim bir yerdi. Porsiyonları gayet güzel ve doyurucu, lezzeti de gayet güzeldi. Ancak bu zamlardan sonra hiç gidemedim. Değişen bir şeyler oldu mu açıkçası bilemiyorum. Ek olarak restoranlarının ambiyansı de nedendir bilmiyorum çok hoşuma gidiyor.

Yahu sen ne yaptın :D Girdim sitelerine menülerine baktım. Şu anda aşırı acıktım sayende.. İnsan uyarır dikkat açlık yapar diye :D İstanbul'a gidince ilk işim buraya gitmek olacak..
Şiddetle tavsiye edilir🤣

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı